آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه هشتاد و هشتم ( پیش نمایش )

دانشجویان سخت کوش دوره پروژه محور آموزش فروشگاه با وردپرس ، به قسمت 88 از دوره خوش اومدین . خب در قسمت های انتهایی دوره هستیم و نهایتا 3 یا 4 جلسه قرار هست که کنار شما باشیم . این جلسات شامل بخش هایی هستند که هم خودمون جمع بندی کردیم و هم دانشجوهای دوره از ما در خواست کردند که اونهارو در داخل این دوره تدرس کنیم . پس همراه ما باشید تا در این جلسه پیش بریم .

نمایش توضیحات دسته بندی محصولات یکی از بخش هایی هست که درهر فروشگاه باید باشه البته این قسمت برای سئو تاثیر خیلی زیادی داره و ار جمله قسمت هایی هست که دانشجو های محترم دوره درخواست کردند تا برای اونها در داخل دوره آموزش داده بشه . در این قسمت شما اول نحوه نمایش توضیحات مربوط به هر دسته بندی رو یاد خواهید گرفت و نهایتا خواهیم رفت روی تنظیم استایل فرم ورود . یکی از کاربران در خواست کرده بوندند که روی فرم ورود در سایت کار کنیم .

البته ما قبلا استایل های کلی برای این قسمت ها نوشتیم اما پیرو همین نظر دانشجوی خوب دوره ، ما یکی بخش خاصی رو آماده کردیم که در داخل این جلسه به شما آموزش میدیم که طراحی خیلی خاص تری به فرم ورود و ثبت نام بدید و یک چهره متفاوت از سایر سایت ها داشته باشید .

همچنین شما میتونید خیلی خوب یاد بگیرید که در هر قسمتی خودتون به همین روش عمل کنید . یکی از آموزش های دیگه ای هم که در داخل این جلسه هست آموزش ورود به داخل کد های ووکامرس بدون دخالت در فایل های قالب هست که ممکنه در برخی قسمت ها که دانشجو ها مبتدی تر هستند و نمیتونن با کدهای PHP کار کنند خیلی به کارشون بیاد . پس همراه ما باشید .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90