آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه هشتاد و هفتم ( پیش نمایش )

دانشجویان سخت کوش دوره پروژه محور آموزش فروشگاه با وردپرس ، به جلسه 87 از دوره خوش اومدین . خب دوستان در جلسه قبل کلیات رسپانسیو سایت رو بررسی کردیم . در این جلسه یکی از بخش های خیلی مهم رو هم برنامه نویسی خواهیم کرد که مربوط به منوی رسپانیسو داخل سایت هست .

نمایش یک منوی زیبا و البته شیک در حالت موبایل خیلی مهمه . هم روی UI و هم روی UX سایت این قسمت مطرح میشه پس لازمه تا بخوبی این قسمت رو پیاده کنیم . ما در این جلسه سعی می کنیم تا ساده ترین روش رو به شما آموزش بدیم . برای پیاده سازی منو رسپانسیو سایت راه های زیادی وجود داره . حتی خودمون هم می تونیم توسط جی کوئری یک منو شیک طراحی کنیم و شرایط نمایش این منو رو توسط کدهای جی کوئری و جاوا اسکریپت برنامه نویسی کنیم که شاید اگر در این دوره آموزش داده میشد حدود 3 یا 4 جلسه باید در حد این دوره آموزش میدادیم . البته این منو امکانات خیلی کمی هم برای ما داشت .

اگر می خواهیم که امکانات خیلی بیشتری داشته باشیم و البته انعطاف بالایی هم در سایت در بخش منو موبایل وجود داشته باشه میتونیم یک روش خیلی ساده اما کاربردی رو به کار ببریم که شما در این قسمت با این روش آشنا خواهید شد و خیلی حرفه ای و زیبا این قسمت رو در سایت پیاده خواهید کرد . به این دلیل که منو رسپانسیو  از همیت بسیار بالایی برخوردار هست ما یک جلسه اختصاص دادیم به این موضوع . دوستان در انتهای این جلسه ما نگاهی هم خواهیم داشت به موضوع ای نماد یا همان نماد اعتماد و اینکه از کجا باید برای اخذ نماد اعتماد اقدام کرد و چه شرایط کلی باید در سایت فراهم بشه تا هنگامی که برای اخذ نماد اعتماد اقدام میشه شرایط بهتری فراهم باشه و سریعا بتونیم تاییدیه کارشناسان بخش نماد اعتماد رو دریافت کنیم .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90