آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه هشتاد و ششم ( پیش نمایش )

دانشجویان دوره پروژه محور آموزش فروشگاه با وردپرس ، به جلسه 86 از دوره خوش اومدین ، خوشحالیم که همراه شما هستیم تا این قسمت که نهایتا چند جلسه ای هم با هم خواهیم بود و انشالله دوره به اتمام خواهد رسید . در این جلسه میریم سراغ یکی از قسمت های خیلی مهم که تا الان شاید منتظرش بودین و اون هم بخش تنظیم رسپانسیو سایت هست .

زمانی که وب سایت ما کاملا به اتمام رسید و همه بخش ها کامل شدند باید بریم سراغ بخش رسپانسیو . دوستان برای تنظیم رسپانسیو سایت هیچوقت عجله نکنید . پروسه رسپانسیو کردن سایت رو همیشه نگه دارید برای اتمام کار . چون ممکنه در حین کد نویسی سایت ، بخش های تازه ای برای ما ظاهر بشن که نیاز باشه روی اونها هم کار بشه . پس رسپانسیو همیشه در انتهای کار انجام بشه .

خب ما به این دلیل که از بوت استرپ استفاده کردیم میشه گفت بیش از 80% راه رسپانسیو رو رفتیم . کافیه که کمی روی جزئیات کار کنیم و البته روی بخش Media هم کار بشه . قسمت Media برای هر طراح قالب لازمه . کسانی که Css کار می کنن با بخش Media آشنایی لازم رو خواهند داشت . قسمت هایی که ما قادر نیستیم توسط بوت استرپ کامل کنیم رو توسط دستورات Media تنظیم خواهیم کرد . ضمن اینکه خود بوت استرپ با دستورات Media نوشته شده و چیز عجیب غریبی داخلش نیست .

خب پس در این جلسه هم این قسمت هارو با هم به اتمام برسونیم تا جلسه بعدی بریم سراغ ساخت منو رسپانسیو سایت که یکی از بخش های مهم در رسپانسیو هر سایتی این هست که به چه نحوی منوی سایت در حالت موبایل نمایش داده بشه و خروجی خیلی تمیز داشته باشیم . همراه ما باشید تا این جلسات آخر رو هم به اتمام برسونیم .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90