آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه هشتاد و چهارم ( پیش نمایش )

دانشجویان دوره پروژه محور آموزش فروشگاه با وردپرس ، به جلسه 85 از دوره خوش اومدین . امیدواریم که چند جلسه قبل برای شما خیل مفید بوده باشه و تونسته باشیم در حد توان و گنجایش این دوره ، قسمت هایی اساسی رو در کمال صداقت به شما آموزش بدیم . خب در این جلسه یکی ازقسمت های مهم دیگه رو با هم پیش میبریم که لازمه تا در انتهای کار هر فروشگاه این کار انجام شه .

زمانی که فروشگاه رو برنامه نویسی کردیم ، باید مطمئن بشیم که این فروشگاه امکان خرید رو به مشتریان میده و کاربران میتونن به درگاه وصل بشن ، قسمت هایی که در سبد خرید کاربر هست دچار تغیر نشه و پرداخت انجام بشه . خب در این جلسه ما یکی از درگاه های بانکی واسط رو دریافت خواهیم کرد و اونرو روی سایت فعال خواهیم کرد . شما با بخش درگاه های بانکی در قسمت پیکربندی کار خواهید کرد و همچنین نحوه متصل کردن درگاه بانکی به سایت رو هم خواهید آموخت .

معمولا راه اندازی درگاه های بانکی برای ووکامرس خیلی کار پیچیده ای نیستن و کافیه شما اطلاعات درست درگاهی که دریافت کردید رو معرفی کنید و افزونه مربوط رو هم به درستی پیکربندی کنید . ما در این جلسه از درگاه واسط زرین پال استفاده کردیم . یکی از محصولات رو به سبد اصافه می کنیم ، بخش کوپن رو مجدد تست می کینم و نهایتا میریم سراغ بخش انتخاب درگاه تا ببینیم امکان استفاده از این درگاه در بخش تسویه حساب هست یا نه . نهایتا به صفحه پرداخت درگاه متصل میشیم و عملکرد کلی رو بررسی می کنیم . دوستان در ادامه همین جلسه روی محصولات متغیر هم کار خواهیم کرد . محصولات متغیر یکی دیگه از انواع مهم محصولات هستند که سعی می کنیم در این جلسه به شکل کامل با ریز جزئیات ، این قسمت رو برای شما روشن کنیم تا در مورد محصولات متغیر هم مشکلی نمونه .

البته با اضافه شدن محصولات متغیر ، بخشی به قسمت جزئیات محصول اضافه میشه که استایل خوبی نداره و در جلسات بعدی حتما استایل این قسمت ها هم تنظیم خواهد شد . پس همراه ما باشید .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90