آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه هشتاد و چهارم ( پیش نمایش )

دانشجویان دوره پروژه محور آموزش وب سایت فروشگاهی، به جلسه 84 از دوره خوش اومدین . خب دوستان در جلسه قبلی آموزش ارسال مطلب سئو شده رو با هم پیش بردیم و همچنین بخش اسکیما گذاری روی بخش مطالب رو هم یاد گرفتیم و قول دادیم که در این جلسه همین کار رو برای بخش محصولات انجام خواهیم داد . محصولات در داخل فروشگاه برای ما خیلی مهم هستن و لازمه تا روی اسکیما گذاری دقت خیلی زیادی داشته باشیم .

زمانی که اسکیما گذاری به شکل مناسب در همون ابتدای کار انجام بشه وقتی وب سایت ما شروع به کار میکنه ما خیالمون راحت هست که با یک بنیه درست کارمون رو شروع کردیم و خیلی خوب ایندکس خواهیم شد . دوستان اگر همه چی رو بتونیم در ابتدای کار تنظیم کنیم خیلی خوب از همون ابتدا در گوگل شناخته خواهیم شد و توصیه می کنیم شما هم برای فروشگاه هاتون همین کار رو انجام بدید و با یک زیربنای درست وارد دنیای رقابت بشید .

یکی دیگه از قسمت هایی که در این جلسه آموزش داده خواهد شد پیکربندی کامل افزونه فروشگاه ساز هست . ما باید تمامی حالت های فروشگاه رو کنترل کنیم . اینکه کاربران باید چگونه رفتار کنند . هنگام خرید با چه مواردی رو به رو بشن . بعد ازاتمام خرید با اونها چگونه رفتار بشه و … تمامی اینها مورادی هستند که باید در بخش پیکربندی فروشگاه انجام بشه  حتما پیکربندی مناسبی صورت بگیره تا وقتی محصولات فروشگاه آماده خرید توسط کاربران شد ، کاربران بتونن به راحتی با سایت کار کنند . یادتون باشه که تجربه کاربری مخصوصا در سایت های فروشگاهی خیلی مهمه .

نهایتا در این جلسه نگاهی هم خواهیم داشت به بخش کوپن ها در سایت و اینکه به چه شکلی کوپن تعریف کنیم و کاربران از این کوپن ها استفاده کنند . چون ما قبلا بخش کوپن هارو در بخش تسویه حساب فعال کرده بویدم  از این طریق یک تستی هم انجام خواهیم داد . پس با ما همراه باشید .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90