آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه هشتاد و سوم ( پیش نمایش )

دانشجویان دوره پروژه محور آموزش وب سایت فروشگاهی، به جلسه 83 از دوره خوش اومدین . امیدورام جلسه قبل تونسته باشیم به وعده های خودمون عمل کنیم و بخش سئو رو در حد توان و گنجایش این دوره به شما آموزش داده باشیم . خب ما در جلسه قبل روی پیکربندی افزونه سئو کار کردیم . در این جلسه می خواهیم یکی از قسمت های خیلی خوب رو با هم کار کنیم که بسیار مهمه و معمولا آموزشی برای این بخش ارائه نمیشه . ما در این قسمت از دوره آموزشی قصد داریم تا بریم سراغ این بخش .

زمانی که ما افزونه رو بخوبی نصب کردیم و اونو پیکربندی کردیم ، باید یاد بگیریم که به چه شکلی از این افزونه استفاده کنیم . خب این افزونه بعد از نصب و پیکربندی در داخل قسمت برگه ها ، نوشته ها و محصولات متناسب با تنظیمات ما ظاهر میشه . خب ما برای نمایش نحوه کار با این افزونه ، در این جلسه قصد داریم تا بهتون یاد بدیم که به چه شکلی یک مطلب سئو شده رو در سایت خودتون منتشر کنید . نحوه کلی کار با این بخش در تمامی قسمت ها ( برگه ها و محصولات ) به یک شکل هست و تفاوتی نداره . پس بخوبی دقت کافی در این بخش رو داشته باشید تا با کلیات به کار گیری افرونه سئو آشنا بشید که این جلسه حاوی دو نکته بسیار مهمه که میشه گفت 80% ایندکس شدن شما در کسب کلیک مناسب در سایت رو برای شما تامین خواهد کرد .

درنهایت بعد از آموزش نحوه کار با این افزونه به سراغ بخش Schema خواهیم رفت . دوستان شاید بخش Schema به گوش شما آشنا نباشه ، اما در این جلسه یک استارت خواهیم زد روی بخش Schema و برای بخش مقالات با این موضوع کار میکنیم که در جلسه بعدی همین بخش Schema برای محصولات آموزش داده خواهند شد که صد البته در این وب سایت محصولات برای ما خیلی مهمه . پس همراه ماباشید .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90