آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه هشتاد و دوم ( پیش نمایش )

دانشجویان دوره پروژه محور آموزش سایت فروشگاهی، به جلسه 82 از دوره رسیدیم . خب دوستان از این جلسه کمی از حال و هوای برنامه نویسی دور خواهیم شد چرا که تقریبا فروشگاه ما به اتمام رسیده و لازمه تا یک جمع بندی کلی داشته باشیم روی سایت و قسمت هایی که باقی مونده و همچین او سرفصل هایی هم که تدریس نشدن تکمیل بشن . در داخل سرفصل ها ما قول داده بودیم که روی سئو هم کار بکنیم . سئو فروشگاه رو در وهله اول باید از بخش سئو داخلی شروع کنیم . پس در این جلسه با نصب افزونه یواست سئو شروع می کنیم .

زمانی که افزونه محبوب یواست سئو نصب شد لازمه تا یک پیکربندی کامل روی اون صورت بگیره چرا که این افزونه هیچ سئویی برای ما انجام نمیده و در اصل یک افزونه کمکی برای کار کردن بهتر و ارائه راهنمایی به ما هست تا بهتر عمل کنیم . اگر سئو سایت برای ما اهمیت داره پس باید حتما اشراف داشت به نحوه پیکربندی صحیح این افزونه روی سایت . ما سعی کردیم تمامی بخش هایی که داخل منو های این افزونه هستند رو به شما آموزش بدیم . نحوه پیکربندی عمومی ، پیکربندی برای پست تایپ ها و فروشگاه و …

یکی از بخش هایی که برای ما خیلی مهمه و میشه گفت قدم اساسی برای ایندکس شدن سایت ما هستش داشتن نقشه سایت هست که می تونیم توسط افرونه یواست سئو این نقشه سایت رو به شکلی بسیار کامل حتی از نوع ایندکس ایجاد کنیم که امتیاز بهتری هم داشته باشیم . این نکات همگی در این جلسه بررسی میشن . چند قسمت خیلی کوچیک بافی میمونه که در جلسه بعدی اونهارو هم به اتمام میرسونیم و میریم سراغ یکی ازبخش هایی که در قسمت سئو داخلی حرفه ای هست و شما با یادگیری این مبحث دیدتون نسبت به سئو کلا عوض خواهد شد . پس همراه ما باشید .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90