آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه هشتاد و یکم ( پیش نمایش )

دانشجویان سخت کوش دوره پروژه محور آموزش ساخت فروشگاه با وردپرس ، به قسمت 81 و فاز چهارم پلاگین دسترسی سریع رسیدیم . دوستان از اونجایی که ما در سئو 90 قصد نداریم تا بخشی را به شکل ناقص رها کنیم ، لذا در این جلسه می خواهیم دو تا بخش خیلی مهم به این بخش اضافه کنیم که علاوه بر دسترسی سریع که در این قسمت داریم ، دوتا دسرسی سریع دیگر هم داخل ابن بخش ساخته باشیم .

اگر تعداد محصولات ما زیاد باشه با اینکه این قسمت برای ما خیلی خوب عمل میکنه ، اما میتونیم قدری هم روی این قسمت بهتر عمل کنیم . از همین جهت ما میتونیم توسط یک برنامه نویسی خیــــــــــلی حرفه ای دوتا قسمت دیگر ، که کار دسترسی را راحت می کنه به این بخش اضافه کنیم . یکی از این قسمت ها ، مربوط به قسمت صافی ( فیلتر بندی ) و یکی هم مربوط به بخش جستجو هست ، که شما مطمئنا هردو این قسمت هارو در بخش هایی مثل همه محصولات یا همه مطالب و … مشاهده کردین .

خب در این جلسه شما خیلی شیک و البته بسیار حرفه ای یاد خواهید گرفت که به چه نحوی برنامه نویسی این دوتا قسمت را انجام دهید تا پلاگین شما هر چه بیشتر حرفه ای بشه و صد البته که یک قسمت دسترسی بی عیب و نقص داشته باشیم . امیدواریم آموزش این بخش در داخل این دوره ، بتونه به شما کمک کنه تا هرچه بیشتر بتونید در مسیر رشد و توسعه خودتون در زمینه وردپرس گام بردارید . پس همراه ما باشید تا این بخش هم به اتمام برسه و از جلسهبعدی بریم سراغ جمع بندی قسمت های مختلف فروشگاه ، قسمت های باقیمانده مثل استایل دهی و … و همچنین کارهایی که برای سئو فروشگاه لازمه انجام بدیم . همراه ما باشید .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90