بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
پیشفروش دوره آموزش نابغه سئو پلاس در سایت آغاز شد جزئیات بیشتر 1.000.000 تومان تخفیف برای دوره از طریق اینستاگرام

جلسه هشتاد – آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

برنامه نویسی بخش مدیریت انواع موجودی ها و همچنین صفحه بندی در پلاگین دسترسی سریع

0 306
جلسه هشتاد رو با قدرت شروع کنید خرید آنلاین این دوره

دانشجویان سخت کوش دوره طراحی سایت فروشگاهی ، به قسمت 80 و فاز سوم پلاگین دسترسی سریع رسیدیم . خب در 2 جلسه قبلی بخش های خیلی زیادی از پلاگین داخلی دسترسی سریع را با هم برنامه نویسی کردیم که در این قسمت وارد فاز سوم این بخش شده و در قسمت بعدی برنامه نویسی این پلاگین به اتمام خواهد رسید . اما این قسمت از دوره یک بخش ویژه در داخل آموزش پلاگین دسترسی سریع است پس همراه ما باشید .

توجه : این ویدئو یک پیش نمایش است . این دوره در 10 قسمت اول به شکل رایگان ارائه شده است و از جلسه 10 ، تمامی قسمت ها به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

اگر خوب دقت کرده باشید ما با بخش موجودی خیلی سر و کار داریم و حتی خودمان به شکلی این بخش را برنامه نویسی کردیم که یک مدیریت خیلی راحت و پیشرفته تر از خود ووکامرس ایجاد کنیم . خب در این جلسه فازهای مختلف این بخش را به کمک Ajax پیاده خواهیم کرد و 3 حالت مختلف برای موجودی تنظیم خواهیم کرد . زمانی که محصولی به شکل ناموجود در فروشگاه است ، مسلما نباید قادر باشیم تا برای آن موجودی و تعداد تعیین کنیم و یا اگر سطح موجودی و تعداد برای آن تعیین نشده باشد ، وضعیت به چه شکلی خواهد بود . ؟؟؟

خب اینها از جمله مواردی هستند که در این قسمت پیش بینی کردیم تا بخش موجودی ، در نهایت کامل بودن پیاده سازی شده و به تمامی این سوالات در قالب برنامه نویسی پاسخ داده باشیم . در این جلسه قصد داریم تا برنامه نویسی کامل بر روی این قسمت پیاده سازی کنیم و شما از برنامه نویسی این قسمت به قدری لذت خواهید برد که گویا با پیشرفته ترین سیستم در داخل وردپرس در حال کار هستید . پس همراه ما باشید تا برنامه نویسی قسمت مدیریت موجودی و همچنین بخش نمایش صفحه بندی به شکلی درست برای این پلاگین داخلی را پیش ببریم .

کدنویسی تکمیلی لازمه یک برنامه نویس قدرتمند است

در این جلسه ما به بخش موجودی توجه کردیم . قسمتی که ممکن است شما به آن فکر نکرده باشید . یک برنامه نویس زمانی می تواند قدرتمند باشد که بتواند به تمامی فازهای پروژه نهایی از دید یک کاربر نهایی نگاه کند . تمامی پروژه ها برای موفق شدن لازم هستند تا توسط کاربران آزمایشی مورد تست قرار گیرند . یک نرم افزار برای راه اندازی باید در روش های مختلفی مورد بررسی قرار گیرد .

دانشجویان رشته نرم افزار بخوبی با روش های اجرا و همچنین تنظیم نرم افزار آشنا هستند . روش های مختلف تست یک نرم افزار بسته به محیط می تواند متغیر باشد . در این پروژه کاربر نهایی ما مدیر سایت است . این بخش توسط خود ما برنامه نویسی شده است و نمونه مشابه ندارد . پس باید امکانات آن را نیز به نوعی تنظیم کرد که تا حد زیادی بی نقص باشد .

بخش دسترسی سریع می تواند با قسمت هایی همچون جستجو و فیلتر بندی هم قدرتمند شود که البته در جلسات بعدی همین قسمت ها نیز بر روی سیستم برنامه نویسی خواهد شد . شما به عنوان برنامه نویس سایت تنها وظیفه برنامه نویسی را ندارید بلکه وظیفه کاربر نهایی را نیز بر عهده دارید . شناسایی خطا ها و کمبود های سیستم مواردی هستند که کم کم به ذهن یک برنامه نویسی ورود خواهد کرد .

کمی استراحت در بین پروسه برنامه نویسی و داشتن آرامش ، ذهن برنامه نویس را باز خواهد کرد . البته این مطالب در ارتباط زیاد با این جلسه نیست اما دانش یک برنامه نویس باید گام به گام با اجرای پروژه های مختلف تکمیل شود . شما می توانید برای پیاده کردن نمونه های اختصاصی از نمونه های مشابه کمک گرفته و حتی آن ها را توسعه دهید .

همیشه نمونه های مناسبی برای الهام گرفتن و کار وجود دارد . در حقیقت شما باید خودتان را به نوعی به چالش کشیده و سطح توانایی خودتان را محک بزنید . در این دوره سعی کردیم تا تنها روی فروشگاه با امکان خرید و فروش کار نکنیم ، بلکه دانشجو دوره را از جنبه های دیگری هم بارور کنیم تا او بتواند در یک سیستم منظم و آموزش هایی گام به گام ، تفاوت هایی شاخص با دیگران داشته و در صورت علاقه این مسیر را ادامه داده و پروژه هایی بیشتر از یک فروشگاه را اجرا نماید .

فیروز بیگلری

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است
آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود