آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه هشتاد ( پیش نمایش )

دانشجویان سخت کوش دوره پروژه محور آموزش ساخت فروشگاه با وردپرس ، به قسمت 80 و فاز سوم پلاگین دسترسی سریع رسیدیم . خب در 2 جلسه قبلی بخش های خیلی زیادی از پلاگین داخلی دسترسی سریع را با هم برنامه نویسی کردیم که در این قسمت وارد فاز سوم این بخش میشیم و در قسمت بعدی این پلاگین به اتمام میرسه . اما این قسمت یک بخش ویژه هست در داخل آموزش پلاگین دسترسی سریع .

اگر خوب دقت کرده باشید ما با بخش موجودی خیلی سرو کار داریم و حتی خودمون به شکلی این بخش را برنامه نویسی کردیم که یک مدیریت خیلی خفن حتی پیشرفته تر از خود ووکامرس ایجاد کنیم . خب در این جلسه فازهای مختلف این بخش رو به کمک Ajax پیاده خواهیم کرد و 3 حال مختلف برای موجودی تنظیم  می کنیم . وقتی که محصولی به شکل ناموجود در فروشگاه هست  دیگه نباید قادر باشیم تا براش موجودی و تعداد تعیین کنیم و یا اگر سطح موجودی و تعداد براش تعیین نشده باشه ، وضعست به چه شکلی خواهد بود . ؟؟؟

خب اینها ازجمله مواردی هستند که ما در این قسمت پیش بینی کردیم تا این قسمت موجودی ، در نهایت کامل بودن پیاده سازی بشه و به تمامی این سوالات در قالب برنامه نویسی پاسخ دادیم . خب در این جلسه می خواهیم تا برنامه نویسی خفن روی این قسمت پیاده سازی کنیم و شما از برنامه نویسی این قسمت به قدری لذت خواهید برد که گویا با پیشرفته ترین سیستم در داخل وردپرس در حال کار هستید . پس همراه ما باشید تا برنامه نویسی قسمت مدیریت موجودی و همچنین بخش نمایش صفحه بندی به شکلی درست برای ابن پلاگین داخلی را پیش ببریم .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90