آموزش طراحی سایت فروشگاهی – جلسه هشتم ( رایگان )

سلام دوستان عزیز سایت سئو 90 . به جلسه هشتم از دوره آموزشی طراحی فروشگاه اینترنتی با وردپرس رسیدیم . در این جلسه یک بخش خیلی جذاب و البته مهم رو با هم طراحی خواهیم کرد . قسمتی که تقریبا در تمامی سایت های فروشگاهی لازم هست باشه و بخش مربوط به آخرین محصولات یا همان جدیدترین محصولات سایت هستش .

همونطور که ساختار کلی سایت ما به ما اجازه میده ، این قسمت در قالب یک اسلایدر طراحی خواهد شد و ضمن اینکه در این قسمت از همان بخش مربوط به ” کارت ” محصولات استفاده خواهد شد . قبلا هم گفتیم که کارت محصولات در سایت فروشگاهی خیلی مهم هست و هرجایی که نیاز به معرفی محصولات بود از همین بخش کارت استفاده خواهد شد .

زمان که برای قسمت های مختلف سایت از اسلایدر استفاده می کنیم در قسمت رسپانسیو سایت از لحاظ نمایش مشکلی نداریم و درواقع اسلایدر OwlCarousel یکی از فوق العاده ترین ابزار ها برای اینگونه بخش ها هست . قسمت آخرین محصولات و جدید ترین محصولات هردو یکی هستند فقط در برخی وب سایت ها این قسمت با عنوان آخرین محصولات و برخی هم با عنوان جدیدترین محصولات طراحی میشن .

قسمتی که در این جلسه طراحی میشه در واقع یک ساختار کلی برای وب سایت در صفحه اصلی هستش و می تونیم برای قسمت های بعدی در داخل صفحه اصلی هم از اون استفاده کنیم . مثلا برای نمایش قسمت محصولات پبشنهادی یا محصولات یک دسته خاص ، از همین قسمت می تونیم استفاده کنیم .

طراحی بخش هایی که در این جلسه انجام می شه یک الگو کلی برای شماست تا بتونید در وب سایت هاتون ازش استفاده کنید . این جلسه درواقع آخرین بخش از جلسات رایگان هست و از قسمت بعدی تمامی جلسات به شکل پیش نمایش قرار خواهند گرفت . برای مشاهده ادامه جلسات به شکل کامل می تونید دوره رو خریداری کنید و از آموزش ها لذت ببرید .

باتشکر سئو 90