آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه هفتاد و هشتم ( پیش نمایش )

دانشجویان سخت کوش دوره پروژه محور آموزش سایت فروشگاهی با وردپرس ، به قسمت 78 از دوره جامع خودتون خیلی خوش اومدین که این قسمت مختص داشنجوهای ویژه این دوره هست . دانشجوهای دوره که با اعتماد به مجموعه سئو 90 و آموزش های ما تا این بخش با ما همراه بودند . حالا وقتش رسیده که مهم ترین بخش ویژه در سایت را با هم استارت بزنیم . برای پیاده کردن این قسمت که شبیه به یک پلاگین داخلی برای پروژه هست در حدود 4 جلسه ای با هم خواهیم بود.

اگر در دمویی که قبل از خرید دوره مشاهده کرده باشید یادتون بیاد ، ما قول داده بودیم که بخشی در داخل سایت به شما آموزش بدیم که یک پلاگین باشه اما در داخل سایت ما نصب باشه و نیازی به نصب اون نباشه . از طریق این بخش ما قادر هستیم تا یک دسترسی سریع به محصولات داخل فروشگاه داشته باشیم و بتونیم بدون نیاز به اینکه به داخل محصولات بریم و گشت بزنیم ، خیلی سریع همه محصولات را مشاهده کنیم و بتونیم تغییراتی که لازمه مثل تغییر موجودی و .. را در اون اعمال کنیم .

دوستان یکی از نکات مهم این بخش مربوط به نمایش محصولات هست که چون ما هم محصول ساده و هم محصول متغیر داریم باید به تمام این نکات دقت کنیم . بتونیم محصولات را در قالب صفحه بندی نمایش بدیم . وقتی تغییرات را ذخیره میکنیم به درستی اعمال بشه و … پس این قسمت حاوی نکات خیلی زیادی هست که یک دید کلی هم به ما خواهد داد در رابطه با نحوه پلاگین نویسی در وردپرس و اضافه کردن المان هایی به داشبورد مدیریت . این بخش به قدری جذاب و کامل هست که هرچقدر از این بخش بهتون بگیم بازهم کم گفتیم . پس همراه ما باشید تا این بخش فوق العاده رو شروع کنیم .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90