آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه هفتاد و هفتم ( پیش نمایش )

دانشجویان سخت کوش دوره پروژه محور آموزش سایت فروشگاهی با وردپرس ، به قسمت 77 از دوره جامع خودتون خیلی خوش اومدین . خب امیدوارم در جلسه قبلی از برنامه نویسی قسمت محصولات ویژه لذت برده باشید و از نحوه برنامه نویسی این قسمت نکات زیادی رو یاد گرفته باشید.

اگر خاطرتون باشه ، جلسه قبلی گفتیم که این بخش چون جز آیتم های صفحه اصلی هست و صفحه اصلی ما به شکل ویجت برنامه نویسی شده ، پس لازمه تا برنامه نویسی این بخش به شکل ویجت بشه . ما همانند قسمت های قبلی ، یک برنامه نویسی حرفه ای روی این بخش پیاده می کنیم تا این قسمت نیز به ویجت صفحه اصلی اضافه بشه .

دوستان یکی از نکاتی که خیلی مهمه این هست که ما باید برای کدنویسی این چنین بخش ها ، بهینه ترین روش را انتخاب کنیم . شما اگر دقت کرده باشید ما در تمامی قسمت ها حداقل 2 یا 3 روش را به شما توضیح میدیم که اگر در برنامه نویسی یکی از وب سایت ها ، قادر به استفاده از روش اصلی نبودید ( به هر دلیلی ) ، به یاد داشته باشید که میتونید از روش های مکمل دیگری هم استفاده کنید .

در بخش های ویجت نویسی یکی از نکاتی که وجود داره این هست که درست برنامه نویسی کردن این قسمت بسیار مهمه . به این دلیل نحوه برنامه نویسی این بخش ها در این آموزش به صورت رشته ای به هم متصل هستند ، پس اشتباه در یکی از بخش ها باعث میشه تا مشکلات زیادی برای ما پیش بیاد . از این جهت همیشه این موضوع رو تکرار می کنیم که هیچوقت عجله نکنید . درست کدنویسی کردن خیلی مهم تر از سریع تحویل دادن پروژه هست . پس همیشه تمام توجه خودتون را روی بهینه کدنویسی کردن قرار بدین . پس همراه ما باشید تا برنامه نویسی این قسمت را هم به اتمام برسانیم .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90