آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه هفتاد و ششم ( پیش نمایش )

دانشجویان سخت کوش دوره پروژه محور آموزش سایت فروشگاهی با وردپرس ، به قسمت 76 از دوره جامع خودتون خیلی خوش اومدین . دوستان در این قسمت قراره بریم سراغ برنامه نویسی یکی ازبخش های خیلی جذاب در داخل فروشگاه . همونطور که شما هم در جریان هستید ، چند بخش کوچک در داخل وب سایت ما مونده که لازمه تا سریع این بخش ها هم برنامه نویسی بشن و بریم سراغ بخش هایی که مربوط به سئو و رسپانسیو … هستند . در این جلسه یک بخش خفن داریم .

اگر خاطرتون باشه ما یک بخشی داشتیم تحت عنوان بخش محصولات ویژه که به شکل 5 محصول در صفحه اصلی بود که چهارتا محصول در سمت چپ و یک محصول در سمت راست نمایش داده میشد . خب اگر با برنامه نویسی حلقه ها و کوئری ها در وردپرس آشنا شدید . شاید اینجا برای شما سوال پیش بیاد که این قسمت با حلقه هایی که ناکنون نوشتیم کمی تفاوت داره به این دلیل که سمت راست قالب در یک شکل خاصی طراحی شده و سمت چپ هم با یک طرح خاص دیگری . برنامه نویسی این قسمت به چه شکلی باید انجام بشه تا محصولات دقیق نمایش داده بشن .

این قسمت در ظاهر خیلی سخت به نظر میاد . اما وقتی وارد برنامه نویسی این بخش شدیم شما به شدت تعجب می کنید که چقدر ساده ، ما این بخش رو قراره برنامه نویسی کنیم . این قسمت یکی از بخش های دلخواه هست که ما ترجیح دادیم در این دوره این بخش را هم بخاطر نکات برنامه نویسی که داشت به شما آموزش بدیم . البته دوستان دقت کنید که این بخش هم جز آیتم های صفحه اصلی هست ، بنابراین لازمه تا در بخش ویجت نویسی هم ، برنامه نویسی بشه تا بتونیم در صفحه اصلی این بخش رو جهت نمایش یا عدم نمایش تنظیم کنیم و یا اینکه محل نمایش این قسمت را نسبت به آیتم های دیگر جابجا کنیم . پس همراه ما باشید .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90