بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
پیشفروش دوره آموزش نابغه سئو پلاس در سایت آغاز شد جزئیات بیشتر 1.000.000 تومان تخفیف برای دوره از طریق اینستاگرام

جلسه هفتاد و پنجم – آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

در این جلسه قسمت پیاده سازی بخش اینستاگرام را خواهیم داشت و فروشگاه را به پیج اینستاگرام متصل خواهیم کرد

0 308
جلسه هفتاد و پنجم را با قدرت شروع کنید خرید آنلاین این دوره

دانشجویان دوره طراحی سایت فروشگاهی ، به قسمت 75 از دوره خوش آمدید . دوستان سخت کوش دوره آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس ، کم کم به انتهای دوره میرسیم ، که البته حدود 15 قسمتی با هم خواهیم بود  ( در فاز اول ) . چون قسمت هایی مثل سئو و … که به شما قول دادیم هنوز پیاده سازی نشدند و همه این بخش ها را کامل به شما یاد خواهیم داد . این جلسه یکی از بخش های فوق العاده را با هم پیاده سازی خواهیم کرد .

اگر دقت کنید یکی ازقسمت های ویژه در دوره ما که هنوز کامل نشده است بخش مربوط به اینستاگرام سایت است . ما در این دوره قرار است پیج اینستاگرام فروشگاه را به داخل فروشگاه متصل کنیم و زمانی که داخل اینستاگرام پست های ما در حال انتشار هستند ، در داخل وب سایت هم چندین پست از آخرین پست های اینستاگرام پیج را مشاهده خواهیم کرد .

توجه : این ویدئو یک پیش نمایش است . این دوره در 10 قسمت اول به شکل رایگان ارائه شده است و از جلسه 10 ، تمامی قسمت ها به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

پیاده سازی این قسمت میتواند توسط روش های مختلفی انجام شود . توسط روش های اتصال Api و … اما در کل اساس کار این قسمت با Api است اما میتوانیم این بخش را به نحوی پیاده سازی کنیم که متناسب با سطح این دوره باشد و شما در درک و پیاده سازی این بخش مشکلی نداشته باشید . هدف ما در داخل دوره این است که بخش هایی که شما خیلی از آن ترس دارید را به شکلی خیلی ساده و با دید جدید به شما آموزش دهیم . یکی از بخش هایی که در سایت های جدید به چشم میخورد همین بخش اینستاگرام است که ما به دلیل اینکه باید همیشه بروز باشیم ، لازم است تا وب سایت ها را منطبق با تغییرات جدید دنیای وب ، بروز کنیم . همیشه اگر قرار بر سود دهی وب سایت باشد ، لازم است تا همیشه در حال بروز شدن باشیم .

اینستاگرام در سایت های فروشگاهی جدید

همانطور که گفته شد در حال حاضر وب سایت های جدید ( البته در خارج از کشور ) به قسمت های خاصی توجه می کنند که از جمله این قسمت ها بخش اینستاگرام است . اگر به تمپلیت های جدید در مارکت هایی همچون تم فارست توجه کرده باشید ، متوجه خواهید شد که دیزاین وطراحی های ساده اما با رنگ بندی جذاب در حال حاضر بسیار محبوب هستند .

اینستاگرام در حال حاضر یکی از شبکه های اجتماعی بسیار پرطرفدار است . حضور چهره های مختلف ورزشی ، هنری و … همگی دلایلی بر محبوبیت این فضای مجازی هستند . اینستاگرام فضایی را در اختیار بلاگر های مجازی قرار داد تا بتوانند کسب و کارهای خود را معرفی کنند و یا اینکه کل کسب و کار های خود را از همان ابتدا بر روی این شبکه مجازی پیاده کنند .

فروشگاه های اینترنتی بخاطر سادگی در استفاده از شبکه های مجازی ، علاقه دارند تا برخی از محصولات خود را در صفحات مجازی هم به اشتراک بگذارند . البته برخی از فروشگاه ها از همان ابتدا از اینستاگرام شروع نموده و سپس اقدام به طراحی سایت نمودند . باید گفت مدیریت صحیح شبکه هایی همچون اینستا بسیار مهم است . برخی از مجموعه ها محتوای وب سایت و اینستاگرام را به شکل همسان مدیریت می کنند . یعنی تمام محتوای اصلی در داخل سایت قرار خواهد گرفت و برخی از این محتوا ها برای نمایش در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته خواهند شد .

در برخی از موارد محتوا سایت و شبکه های اجتماعی متفاوت است . برای مثال محصولاتی که در داخل سایت وجود دارند در داخل اینستاگرام دیگر به اشتراک گذاشته نمی شوند و محتوا این شبکه از سایت جداست . در این حالت نمایش برخی اطلاعات از این شبکه مجازی داخل سایت می تواند خوب باشد .

در داخل پروژه فروشگاهی این دوره نیز بخش اینستاگرام سایت با همین هدف اجرا شده است . یک صفحه اینستاگرام جدید برای سایت ایجاد کرده و این شبکه اجتماعی را توسط روشی بسیار ساده و البته مناسب به سایت متصل خواهیم کرد . توجه به شبکه های اجتماعی به جز اینستاگرام نیز در وب سایت هایی با مضمون فروشگاهی بسیار مهم است .

شبکه های اجتماعی و مجازی رایگان همواره بهترین محل جهت تبلیغات هستند چرا که شما هزینه خاصی بابت تبلیغات پرداخت نخواهید کرد و مخاطبان زیادی هم شاهد کسب و کار و فعالیت شما خواهند بود . اما در هر صورت امکانات وب سایت با شبکه هایی همچون اینستاگرام و … قابل مقایسه نیست . چرا که پروسه خرید و تسویه حساب و … در وب سایت طی یک رویه مشخص و بهینه صورت خواهد گرفت . البته اینستاگرام در حال حاضر بخش فروشگاه را برای کشور ما با کمی مشکل مواجه نموده است اما امکان خرید و بررسی محصول در نمونه های تکمیل شده وجود دارد . پس همراه ما باشید تا در این جلسه بخش ، نمایش پست های اینستاگرام را به شکل کامل به اتمام برسانیم .

فیروز بیگلری

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است
آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود