بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
دوره جدید " شاهکار تولید محتوا " برای علاقمندان به سئو ، جزئیات دوره

جلسه هفتاد و پنجم – آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

در این جلسه قسمت پیاده سازی بخش اینستاگرام را خواهیم داشت و فروشگاه را به پیج اینستاگرام متصل خواهیم کرد

0 336
جلسه هفتاد و پنجم را با قدرت شروع کنید خرید آنلاین این دوره

دانشجویان دوره طراحی سایت فروشگاهی ، به قسمت 75 از دوره خوش آمدید . دوستان سخت کوش دوره آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس ، کم کم به انتهای دوره میرسیم ، که البته حدود 15 قسمتی با هم خواهیم بود  ( در فاز اول ) . چون قسمت هایی مثل سئو و … که به شما قول دادیم هنوز پیاده سازی نشدند و همه این بخش ها را کامل به شما یاد خواهیم داد . این جلسه یکی از بخش های فوق العاده را با هم پیاده سازی خواهیم کرد .

اگر دقت کنید یکی ازقسمت های ویژه در دوره ما که هنوز کامل نشده است بخش مربوط به اینستاگرام سایت است . ما در این دوره قرار است پیج اینستاگرام فروشگاه را به داخل فروشگاه متصل کنیم و زمانی که داخل اینستاگرام پست های ما در حال انتشار هستند ، در داخل وب سایت هم چندین پست از آخرین پست های اینستاگرام پیج را مشاهده خواهیم کرد .

توجه : این ویدئو یک پیش نمایش است . این دوره در 10 قسمت اول به شکل رایگان ارائه شده است و از جلسه 10 ، تمامی قسمت ها به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

پیاده سازی این قسمت میتواند توسط روش های مختلفی انجام شود . توسط روش های اتصال Api و … اما در کل اساس کار این قسمت با Api است اما میتوانیم این بخش را به نحوی پیاده سازی کنیم که متناسب با سطح این دوره باشد و شما در درک و پیاده سازی این بخش مشکلی نداشته باشید . هدف ما در داخل دوره این است که بخش هایی که شما خیلی از آن ترس دارید را به شکلی خیلی ساده و با دید جدید به شما آموزش دهیم . یکی از بخش هایی که در سایت های جدید به چشم میخورد همین بخش اینستاگرام است که ما به دلیل اینکه باید همیشه بروز باشیم ، لازم است تا وب سایت ها را منطبق با تغییرات جدید دنیای وب ، بروز کنیم . همیشه اگر قرار بر سود دهی وب سایت باشد ، لازم است تا همیشه در حال بروز شدن باشیم .

اینستاگرام در سایت های فروشگاهی جدید

همانطور که گفته شد در حال حاضر وب سایت های جدید ( البته در خارج از کشور ) به قسمت های خاصی توجه می کنند که از جمله این قسمت ها بخش اینستاگرام است . اگر به تمپلیت های جدید در مارکت هایی همچون تم فارست توجه کرده باشید ، متوجه خواهید شد که دیزاین وطراحی های ساده اما با رنگ بندی جذاب در حال حاضر بسیار محبوب هستند .

اینستاگرام در حال حاضر یکی از شبکه های اجتماعی بسیار پرطرفدار است . حضور چهره های مختلف ورزشی ، هنری و … همگی دلایلی بر محبوبیت این فضای مجازی هستند . اینستاگرام فضایی را در اختیار بلاگر های مجازی قرار داد تا بتوانند کسب و کارهای خود را معرفی کنند و یا اینکه کل کسب و کار های خود را از همان ابتدا بر روی این شبکه مجازی پیاده کنند .

فروشگاه های اینترنتی بخاطر سادگی در استفاده از شبکه های مجازی ، علاقه دارند تا برخی از محصولات خود را در صفحات مجازی هم به اشتراک بگذارند . البته برخی از فروشگاه ها از همان ابتدا از اینستاگرام شروع نموده و سپس اقدام به طراحی سایت نمودند . باید گفت مدیریت صحیح شبکه هایی همچون اینستا بسیار مهم است . برخی از مجموعه ها محتوای وب سایت و اینستاگرام را به شکل همسان مدیریت می کنند . یعنی تمام محتوای اصلی در داخل سایت قرار خواهد گرفت و برخی از این محتوا ها برای نمایش در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته خواهند شد .

در برخی از موارد محتوا سایت و شبکه های اجتماعی متفاوت است . برای مثال محصولاتی که در داخل سایت وجود دارند در داخل اینستاگرام دیگر به اشتراک گذاشته نمی شوند و محتوا این شبکه از سایت جداست . در این حالت نمایش برخی اطلاعات از این شبکه مجازی داخل سایت می تواند خوب باشد .

در داخل پروژه فروشگاهی این دوره نیز بخش اینستاگرام سایت با همین هدف اجرا شده است . یک صفحه اینستاگرام جدید برای سایت ایجاد کرده و این شبکه اجتماعی را توسط روشی بسیار ساده و البته مناسب به سایت متصل خواهیم کرد . توجه به شبکه های اجتماعی به جز اینستاگرام نیز در وب سایت هایی با مضمون فروشگاهی بسیار مهم است .

شبکه های اجتماعی و مجازی رایگان همواره بهترین محل جهت تبلیغات هستند چرا که شما هزینه خاصی بابت تبلیغات پرداخت نخواهید کرد و مخاطبان زیادی هم شاهد کسب و کار و فعالیت شما خواهند بود . اما در هر صورت امکانات وب سایت با شبکه هایی همچون اینستاگرام و … قابل مقایسه نیست . چرا که پروسه خرید و تسویه حساب و … در وب سایت طی یک رویه مشخص و بهینه صورت خواهد گرفت . البته اینستاگرام در حال حاضر بخش فروشگاه را برای کشور ما با کمی مشکل مواجه نموده است اما امکان خرید و بررسی محصول در نمونه های تکمیل شده وجود دارد . پس همراه ما باشید تا در این جلسه بخش ، نمایش پست های اینستاگرام را به شکل کامل به اتمام برسانیم .

فیروز ?

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است
آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود