آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه هفتاد و پنجم ( پیش نمایش )

دانشجویان سخت کوش دوره پروژه محور آموزش سایت فروشگاهی با وردپرس ، به قسمت 75 از دوره خوش اومدین . دوستان سخت کوش دوره فروشگاهی ، کم کم داریم به انتهای دوره ها میرسیم ، که البته حدود 15 قسمتی با هم خواهیم بود . چون قسمت هایی مثل سئو و … که به شما قول دادیم هنوز پیاده سازی نشدند و همه این بخش هارو کامل به شما یاد خواهیم داد . این جلسه یکی از بخش های فوق العاده را با هم پیاده سازی خواهیم کرد .

اگر دقت کنید یکی ازقسمت های ویژه در دوره ما که هنوز کامل نشده بخش مربوط به اینستاگرام سایت هست . ما در این دوره قرار هست پیج اینستاگرام فروشگاه رو به داخل فروشگاه متصل کنیم و زمانی که داخل اینستاگرام پست های ما در حال انتشار هستند ، در داخل وب سایت هم چندتا از آخرین پست های اینستاگرام پیج را مشاهده خواهیم کرد .

پیاده سازی این قسمت میتونه توسط روش های مختلفی انجام بشه . توسط روش های اتصال Api و … اما در کل اساس کار این قسمت با Api هست اما میتونیم این بخش رو به نحوی پیاده سازی کنیم که متناسب با سطح این دوره باشه و شما در درک و پیاده سازی این بخش مشکلی نداشته باشید . هدف ما در داخل دوره این هست که بخش هایی که شما خیلی ازش میترسیدید را به شکلی خیلی حرفه ای و با دیدی جدید به شما آموزش بدیم . یکی از بخش هایی که در سایت های جدید به چشم میخوره همین بخش اینستاگرام هست که ما به دلیل اینکه باید همیشه بروز باشیم ، لازمه تا وب سایت هامون رو منطبق با تغییرات جدید دنیای وب ، بروز کنیم . همیشه اگر وب سایت ما قراره تا به کسب و کار ما سود برسونه ، لازمه تا همیشه در حال بروز شدن باشه . پس با ما همراه باشید تا این قسمت را هم پیش ببریم .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90