آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه هفتاد و چهارم ( پیش نمایش )

دانشجویان سخت کوش دوره پروژه محور آموزش سایت فروشگاهی با وردپرس ، به قسمت 74 از دوره خوش اومدین . در این جلسه یکی از بخش های تخصصی در وردپرس را به شکلی خیلی روان به شما آموزش خواهیم داد . در وردپرس قسمتی داریم تحت عنوان query var ها که شما به عنوان یک برنامه نویس وردپرس نیاز دارید تا کار با query var ها در وردپرس را یاد بگیرید تا قادر باشید با استفاده از کوئری استرینگ ها دست خودتون رو در برنامه نویسی بیشتر باز کنید و در این جلسه خواهید دید که به چه نحوی از query var هابرای کنترل قسمت های مختلف استفاده خواهیم کرد .

اگر به وب سایتی که تاکنون با هم برنامه نویسی کردیم دقت کنید خواهید دید که یکی ازبخش های خیلی ریز که بسیار هم مهم هست هنوز برنامه نویسی نشده . در داخل اسلایدر های نمایش محصولات ، ما قسمتی داریم تحت عنوان ” مشاهده همه ” . این لینک ها برای ما خیلی مهم هستند . زمانی که کاربر روی لینک بخش پربازدید ترین محصولات کلیک می کنه ، لازمه تا وارد صفحه ای بشه تا بتونه فقط محصولاتی را که پربازدید هستند مشاهده کنه و یا مشاهده محصولاتی که از دسته خاصی هستند مثلا دسته گوشی موبایل .

یکی از قسمت هایی که بسیار مورد توجه هست و هدف اصلی ما از اموزش query var ها آموزش این بخش هست ، بخش مربوط به علاقمندی ها در سایت هست . زمانی که کاربر داخل سایت لاگین کنه ، ما به شکلی برنامه نویسی کردیم که محصولات مورد علاقه کاربر هم بهش نشون داده بشه  خب همین قسمت هم بخشی داره تحت عنوان مشاهده همه که وقتی روش کلیک شد کاربر باید قادر باشه تا تمامی محصولات مورد علاقه خودش رو در یک صفحه ببینه . پس در این جلسه ، هم بخش query var ها و هم راه اندازی لینک های مشاهده همه را برنامه نویسی خواهیم کرد . همراه ما باشید .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90