آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه هفتاد و سوم ( پیش نمایش )

دانشجویان سخت کوش دوره پروژه محور آموزش سایت فروشگاهی با وردپرس ، به قسمت 73 از دوره خوش اومدین . خب رسیدیم به یکی ازقسمت هایی که در نوع خوش خیلی جذابه و در یک فروشگاه حرفه ای حتما لازمه تا بخوبی برنامه نویسی بشه . این بخش مربوط به قسمت فیلتر بندی محصولات هست که این باکس فیلتر بندی در صفحاتی مثل آرشیو محصولات یا فروشگاه وجود داره و قصد داریم تا مدیریت خوبی روی برنامه نویسی این قسمت اجرا کنیم و همچنین خودمون هم بخش هایی را اضافه کنیم .

اگر به این بخش دقت کرده باشید ، شاید متوجه شدین که برخی پارامتر های پیشفرض رو خود ووکامس در این قسمت قرار داده . ما می خودمون هم قصد داریم تا وارد این قسمت بشیم و چند فیلتر جدید را هم برای این قسمت اضافه کنیم . اگر خاطرتون باشه ما قبلا بخش مربوط به بازدید ها را در داخل سایت برنامه نویسی کردیم و حتی بخشی هم در داخل صفحه اصلی به عنوان محصولات پربازدید برنامه نویسی کردیم .

خب ما از همین بخش بازدید ها میتونیم استفاده کنیم برای فیلتر بندی . وقتی که محصولات را بر اساس قیمت و … فیلتر می کنیم میتونیم همین فیلتر را هم فیلتر کنیم تا بتونیم براساس مثلا بازدید این بخش رو فعال کنیم . شما یاد خواهید گرفت که به چه شکلی وارد این بخش شوید و هر پارامتری که به صلاح فروشگاه شما هست را برنامه نویسی کنید تا فیلترینگ این قسمت توسط پارامتر هایی که شما تنظیم می کنید انجام بشه . اما دقت کنید که زیاد شدن تعداد فیلتر ها در این قسمت تجربه مناسبی برای کاربر ایجاد نمیکنه و حتما دقت کنید که پارامتر های کم اما صحیح دراین قسمت قرار بدید که فیلترینک صعودی یا نزولی بر اساس قسمت یکی از مهم ترین پارامترها هست . پس همراه ما باشید تا فیلترینگ قسمت مرتب سازی محصولات را برنامه نویسی کنیم و این بخش نیز به اتمام برسه .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90