آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه هفتاد و دوم ( پیش نمایش )

دانشجویان سخت کوش دوره پروژه محور آموزش سایت فروشگاهی با وردپرس ، به قسمت 72 از دوره خوش اومدین . در ادامه برنامه نویسی صفحه اصلی سایت به شکل ویجت هستیم و چند تا از قسمت های صفحه اصلی موندن که باید این بخش ها هم به شکل ویجت برنامه نویسی بشن تا تمامی المان های صفحه اصلی تماما در اختیار مدیریت باشند و کنترل کامل بر المان های صفحه اصلی داشته باشیم . خب یکی از قسمت هایی که در صفحه اصلی سایت هنوز باقی موندن بخش مربوط به داینامیک سازی بنر های تبلیغی داخلی یا خارجی در صفحه اصلی هستند . قبلا هم عرض کردیم که این بنر ها میتونن هم لینک داخل سایت باشند و هم لینک خارج سایت که البته ترجیح میدیم در داخل سایت خود ما باشند . برای مثال در داخل فروشگاه ما ، بخش لباس ها هم وجود داره که میتونیم در قالب همین بنر های سایت ، قسمت لباس را معرفی کنیم .

این بخش از جمله بخش هایی هست که در فروشگاه ها ازلحاظ دسترسی دادن به کاربران خیلی مهمه . زمانی که کاربر در داخل صفحه اصلی سایت مشغول مشاهده بخش های مختلف هست ، خیلی براش جالبه تا بتونه از قسمت هایی که ما به شکل ویژه در داخل فروشگاه داریم هم بازدید کنه . اگر محصولاتی به شکل ویژه در داخل فروشگاه قرار دارند میتونن در قالب بنر در این بخش ها قرار بگیرند .

طراحی این قسمت تماما دست خود ما هست و متناسب با چینش قالبی که در حال طراحی اون هستید ، طراحی و برنامه نویسی خودتان را انجام دهید . پس در این جلسه همراه ما باشید تا قسمت بنر های سایت هم تماما داینامیک شود و با قدرت بریم سراغ برنامه نویسی قسمت های بعدی سایتمون . قدرتمند مثل همیشه …

با تشکر گروه آموزشی سئو 90