آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه هفتاد ( پیش نمایش )

دانشجویان سخت کوش دوره پروژه محور آموزش سایت فروشگاهی با وردپرس ، به قسمت 70 از دوره خوش اومدین . خب دوستان ، جلسه قبلی ما یک بخش برنامه نویسی خیلی حرفه ای رو آغاز کردیم که در نوع خودش خیلی بی نظیر بود . خب این قسمت نیازمند برنامه نویسی اصولی هست پس لازمه تا مثل همیشه با حوصله پیش بریم تا شما هم خیلی خوب یاد بگیرید . در این جلسه ادامه ویجت نویسی جلسه قبلی رو با هم پیش میبریم .

در این جلسه ادامه بخش هایی که هنوز در صفحه اصلی باقی موندن رو ادامه میدیم . دوستان این بخش به ما خیلی کمک میکنه تا همیشه یک شکل نباشیم و یک شکل نمونیم . در حقیقت یک نوع دمو بندی متفاوت هست . برای مثال امروز کلا قصد نداریم تا بخش جدیدترین محصولات در سایت نمایش داده بشه ، خیلی راحت میتونیم این قسمت رو توسط چندتا کلیک حذف کنیم .

یا مثلا چند مدت قصد داریم تا بخش پیشنهاد شگفت انگیز بره در انتهای سایت قرار بگیره . بخش برند ها در ابتدای سایت باشه و … کلا کاری می کنیم که خودمون تسلط داشته باشیم به چینش و همچنین محتوای صفحه اصلی سایت . معمولا وب سایت های آماده دمو های زیادی دارند که البته این دمو ها هرکدوم صفحات مختلفی هستند ، و این صفحات در بخش برگه ها خیلــــــی زیاد میشن . اما شما در این روش یاد خواهید گرفت که چقدر راحت و چقدر جمع بندی شده ، چنین قسمت هایی رو پیاده کنید . لذت بخش ترین بخش های برنامه نویسی دقیقا در قسمت هایی ظاهر میشوند که ما قصد داریم تا خودمون دسترسی های راحت تری ایجاد کنیم تا برای تغییر بخش هایی که احساس نیاز می کنیم ، هربار کدنویسی نکنیم . پس کنار ما باشید تا این بخش بسیار جذاب رو با هم پیش ببریم و از دقیقه به دقیقه آموزش ها لذت ببریم .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90