آموزش طراحی سایت فروشگاهی – جلسه هفتم ( رایگان )

جلسه هفتم رو با قدرت شروع کنید خرید آنلاین این دوره

با سلام خدمت دوستان عزیز و دانشجویان همراه ما در دوره طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس . این جلسه هفتم از دوره آموزشی ما هست و در این قسمت به کمک اسلایدری که با هم یادگرفتیم بخشی رو طراحی خواهیم کرد که بسیار جذاب هست .

دسته بندی ها درواقع بخش اصلی وب سایت هستند و لازمه تا تمامی محصولات سایت در دسته بندی های خودشون سازمان دهی بشن . ما می تونیم بخشی رو تحت عنوان دسته بندی تصویری در داخل سایت ایجاد کنیم تا کاربران بتونن دسترسی راحت تری به محصولات در دسته مد نظر داشته باشند .

ما در جلسات قبل کار کردن با اسلایدر Owl رو یاد گرفتیم و همونطور که گفتیم این اسلایدر یکی از پرکاربرد ترین ها در طراحی سایت هستش . برای این بخش و به دلیل اینکه ممکنه دسته بندی های ما تعدادش زیاد بشه و در حالت موبایل هم برای بخش رسپانسیو مشکل داشته باشیم به همین خاطر ترجیح میدیم تا از اسلایدر برای این بخش استفاده کنیم .

در این جلسه با یک وب سایت خوب به نام Flaticon آشنا میشیم . این وب سایت فعلا برای کشور ما تحریم نیست و می تونیم راحت از اون استفاده کنیم . داخل این وب سایت ، ما این امکان رو داریم تا تصاویر جذابی رو دانلود کنیم و از اونها استفاده کنیم . اکثر این آیکون ها رایگان هستند . امکان خوبی که در این سایت وجود داره این هست که می تونیم تصاویری که مربوط به یک موضوع خاص هستند مثلا دیجیتال ، رو در قالب یک مجموعه که مثلا 20 یا 30 عدد تصویر که کاملا همسان و در یک قالب هستند رو دانلود کنیم تا نمای کلی وب سایت ما یکدست بشه و از حالت استاندارد خودش خارج نشه .

یک از موضوعات مهم در طراحی سایت همین موضوع هست که ما ساختار ظاهری وب سایت رو به شکل یکدست حفظ کنیم و از حالت های پراکنده استفاده نکنیم .

توصیه می کنیم حتما از وب سایت فلت آیکون دیدن کنید و تصاویری منتناسب با موضوع وب سایت خودتون رو دانلود و استفاده کنید تا وب سایت شما بسیار قشنگ تر و جذاب تر بشه . استفاده از تصاویر مناسب در سایت بر روی زیبایی کار شما بسیار تاثیر گذاره .

امیدواریم این جلسه هم برای شما مفید باشه . با تشکر سئو 90