آموزش طراحی سایت فروشگاهی – جلسه هفتم ( رایگان )

با سلام خدمت دوستان عزیز و دانشجویان همراه ما در دوره طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس . این جلسه هفتم از دوره آموزشی ما هست و در این قسمت به کمک اسلایدری که با هم یادگرفتیم بخشی رو طراحی خواهیم کرد که بسیار جذاب هست .

دسته بندی ها درواقع بخش اصلی وب سایت هستند و لازمه تا تمامی محصولات سایت در دسته بندی های خودشون سازمان دهی بشن . ما می تونیم بخشی رو تحت عنوان دسته بندی تصویری در داخل سایت ایجاد کنیم تا کاربران بتونن دسترسی راحت تری به محصولات در دسته مد نظر داشته باشند .

ما در جلسات قبل کار کردن با اسلایدر Owl رو یاد گرفتیم و همونطور که گفتیم این اسلایدر یکی از پرکاربرد ترین ها در طراحی سایت هستش . برای این بخش و به دلیل اینکه ممکنه دسته بندی های ما تعدادش زیاد بشه و در حالت موبایل هم برای بخش رسپانسیو مشکل داشته باشیم به همین خاطر ترجیح میدیم تا از اسلایدر برای این بخش استفاده کنیم .

یک از موضوعات مهم در طراحی سایت همین موضوع هست که ما ساختار ظاهری وب سایت رو به شکل یکدست حفظ کنیم و از حالت های پراکنده استفاده نکنیم .

توصیه می کنیم حتما از وب سایت فلت آیکون دیدن کنید و تصاویری منتناسب با موضوع وب سایت خودتون رو دانلود و استفاده کنید تا وب سایت شما بسیار قشنگ تر و جذاب تر بشه . استفاده از تصاویر مناسب در سایت بر روی زیبایی کار شما بسیار تاثیر گذاره .

امیدواریم این جلسه هم برای شما مفید باشه . با تشکر سئو 90