آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه شصت و نهم ( پیش نمایش )

دانشجویان سخت کوش دوره پروژه محور آموزش سایت فروشگاهی با وردپرس ، به قسمت 69 از دوره خوش اومدین . دوستان در 3 جلسه قبل بخش مربوط به علاقمندی هارو با هم به شکل کامل پیاده کردیم و شما یاد گرفتید که چقدر حرفه ای میتونیم بخش علاقمندی هارو بدون مشکل در داخل سایت چقدر زیبا و چقدر لذت بخش برنامه نویسی کنیم . خب در این جلسه یک بخش خیلی ویژه رو استارت خواهیم زد که جزو بخش های ویژه دوره ما بود و قول داده بودیم که این قسمت را هم در داخل آموزش با هم پیش ببریم .

در این جلسه استارت خواهیم زد برای برنامه نویسی بخش ویجت نویسی . این بخش ویجت نویسی یکی از قسمت هایی هست که تخصص و مهارت شمارو در کدنویسی قالب های وردپرسی به شدت به رخ بقیه خواهد کشید . این بخش یکی از بخش های ویژه ای هست که باز هم با قدرت میتونیم بگیم که برای اولین بار در سایت سئو 90 و در داخل این دوره به شما آموزش داده میشه .

دوستان ما قصد نداشتیم تا صرفا یک دوره ای رو همینطوری تدریس کنیم و به شما بفروشیم و پولدار بشیم . نه ! مطالعه دوره های ما صرفا برای دانشجوهای خاصی هست که علاقه دارند تا خاص یاد بگیرند و قدرتمند وارد بازار کار بشند . ما در همه دوره ها سعی می کنیم بخش هایی که ممکنه در هر منبع دیگری وجود داشته باشند رو در اختیارتون قرار بدیم علاوه بر این در بیش از 40% دوره آموزشی ، مواردی را به شما آموزش بدیم که شما خیلـــی فراتر از این حد برید و بسیار با قدرت و انگیزه بتونید وارد بازار کار بشید و حرفی برای گفتن داشته باشید . شما اگر دوره های سئو 90 را یکبار بخوانید و تمرین مناسبی داشته باشید برای همیشه کافی هست .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90