بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
دوره جدید " شاهکار تولید محتوا " برای علاقمندان به سئو ، جزئیات دوره

جلسه شصت و نهم – آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

در این جلسه یک بخش بسیار ویژه را استارت خواهیم زد که مربوط به ویجت نویسی در صفحه اصلی سایت است و هرچه بگیم کم گفتیم ...

0 339
جلسه شصت و نهم را با قدرت شروع کنید خرید آنلاین این دوره

دانشجویان دوره طراحی سایت فروشگاهی ، به قسمت 69 از دوره خوش آمدید . دوستان در 3 جلسه قبل بخش مربوط به علاقمندی های کاربر را با هم به شکل کامل پیاده کردیم و شما یاد گرفتید که چقدر ماهرانه میتوانیم بخش علاقمندی ها را بدون مشکل در داخل سایت چقدر زیبا و چقدر لذت بخش برنامه نویسی کنیم بدون اینکه نیاز به نصب هیچ افزونه خاصی داشته باشیم . در این جلسه یک بخش خیلی ویژه را استارت خواهیم زد که از ابتدا جزء بخش های ویژه دوره ما بود و قول داده بودیم که این قسمت را نیز در داخل آموزش با هم پیش ببریم .

در این جلسه برنامه نویسی بخش ویجت نویسی را استارت خواهیم زد . این بخش ویجت نویسی یکی از قسمت هایی است که تخصص و مهارت شما را در کد نویسی قالب های وردپرسی به شدت به رخ بقیه خواهد کشید . این بخش یکی از بخش های ویژه است که باز هم با قدرت میتوانیم بگوئیم که برای اولین بار در سایت سئو 90 و در داخل این دوره به شما آموزش داده شده است .

توجه : این ویدئو یک پیش نمایش است . این دوره در 10 قسمت اول به شکل رایگان ارائه شده است و از جلسه 10 ، تمامی قسمت ها به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

دوستان ما قصد نداشتیم تا صرفا یک دوره را تدریس کنیم و نهایتا به شما فروخته و پولدار شویم . نه ! مطالعه دوره های ما صرفا برای دانشجوهای خاصی است که علاقه دارند تا مهارت های خاص یاد بگیرند و به شکلی قدرتمند وارد بازار کار شوند . ما در همه دوره ها سعی می کنیم بخش هایی که ممکن است در هر منبع دیگری وجود نداشته باشند را در اختیار شما قرار دهیم و علاوه بر این در بیش از 40% مباحث دوره آموزشی ، مواردی را به شما آموزش دهیم که شما خیلـــی فراتر از این حد معمولی رفته و بسیار با قدرت و انگیزه بتوانید وارد بازار کار شده و حرفی برای گفتن داشته باشید . اگر شما در دوره های سئو 90 یکبار با دقت شرکت کنید و تمرین مناسبی نیز داشته باشید برای همیشه کافی خواهد بود .

تدریس پروژه محور و فراتر از نیاز بازار کار

همانگونه که گفته شد دوره های آموزشی در وب سایت ما به نوعی سرفصل بندی شدند تا دانشجویان شرکت کننده در دوره بتوانند نهایت مهارت را کسب کنند . صرفا تدریس یک دوره و ارائه آن به دانشجویان دردی از انها دوا نخواهد کرد چرا که اگر قرار باشد تا چیزی که در عموم وجود دارد در این دوره نیز وجود داشته باشد پس عملا هزینه پرداخت شده ، بازدهی مناسبی نخواهد داشت . اگر هدف صرفا دریافت هزینه و فروش یک دوره باشد پس نمی توان از خود نامی خوش بر جای گذاشت . سئو 90 از روز اول با هدف ارائه آموزش های بازار کار بنا شد و مدرسین مجموعه کاملا نسبت به این موضوع تفهیم شدند تا با صداقت تمام مطالب را به کاربران و دانشجویان ارائه کنند .

از نظر ما دانشجویانی که در دوره های وب سایت شرکت می کنند از طیف کاربران خاصی هستند چرا که این دانشجویان یکبار برای همیشه تصمیم گرفتند تا بر روی مهارت های خود سرمایه گذاری کنند . به همین خاطر ما برای این دانشجویان ارزش بسیار زیادی قائل هستیم . حقیقتا هیچ از یک از مدرسین ما از گفتن حقیقت ها و صداقت در ارائه آموزش ها دریغ نکردند و جهت سنجش میزان کیفیت دوره ها ، ویدئو های آماده شده توسط برنامه نویسان و مدرسین ارشد مجموعه مورد بررسی قرار گرفتند تا نهایتا محصولی که در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت یک محصول فوق العاده باشد و شما را از مراجعه به هر منبع آموزشی دیگر بی نیاز کند .

پروژه محور بودن دوره ها و همچنین 0 تا 100 بودن ، دانشجو را در یک مسیر منظم گام به گام به مدرس همراه خواهد نمود . از همان نقطه شروع که یک وب سایت خالی داریم و این وب سایت کم کم همانند یک فرزند متولد شده و بال و پر خواهد گرفت تا لذت ساختن یک پروژه واقعی را در کنار هم تجربه کنیم .

از این جهت با ذوق و اشتیاق کامل مدرسین ما سعی نمودند تا سرفصل ها را خدمت شما ارائه کنند . این دوره که در قالب یک سایت فروشگاهی بسیار کامل تدریس شده است ، یک نمونه کاملا واقعی برای شما است تا بتوانید در بازار کار از آرامش خاطر برخوردار باشید و هیچ ترس و اظطرابی از برخورد با پروژه های مختلف نداشته باشید . در حقیقت شما در این دوره هستید تا بتوانید از مهارت های خود کسب درآمد نمائید پس همراه ما باشید .

فیروز ?

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است
آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود