آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه شصت و هشتم ( پیش نمایش )

دانشجویان سخت کوش دوره پروژه محور آموزش سایت فروشگاهی با وردپرس ، به قسمت 68 از دوره خوش اومدین . دوستان خوبم در 2 جلسه قبل ، قسمت برنامه نویسی علاقمندی هارو استارت زدیم که واقعا لذت بخش بود و خیلی خوب و کامل این بخش رو تا حد خیلی زیادی با هم پیش بردیم . تنها چند قسمت از این بخش علاقمند های باقی مونده که در این جلسه به شکل کامل به اتمام خواهد رسید .

در این جلسه ما دو بخش خیلی مهم رو برنامه نویسی می کنیم که بخش اول مربوط به ایجاد صفحه بندی در بخش محصولات مورد علاقه هست . زمانی که کاربر مصحولات مورد علاقه را در پنل کاربری مشاهده میکنه خب لازمه تا این محصولات صفحه بندی بشن ، و مثلا 10 تا محصول در هر جدول به ما نمایش داده بشه . برنامه نویسی این قسمت یک تکنیک خاص داره که با یادگیری این تکنیک یکبار برای همیشه قادر هستید تا در هر بخشی همین روش را پیاده سازی کنید .

خب بخش دوم در این جلسه که خیلــــــــــی برای ما مهمه و در این جلسه به شکل یک بخش ویژه به شما آموزش داده خواهد شد ، بخشی هست که در صفحه اصلی سایت ظاهر میشه . زمانی که کاربر چندین محصول رو به علاقمندی ها اضافه می کنه ، در صورتی که در سایت لاگین کنه و وارد پنل کاربری خودش بشه ، اگر به صفحه اصلی سایت برگرده ، متوجه خواهد شد که بخشی به صفحه اصلی اضافه شده تحت عنوان محصولات مورد علاقه که همان محصولاتی هستند که کاربر به عنوان علاقمندی برای خودش تنظیم کرده و این محصولات در قالب یک اسلایدر زیبا به صفحه اصلی اضافه شده است . این بخش خیلی جذاب هست و با قدرت میتونیم بگیم برای اولین بار در وب سایت سئو 90 به شما به این شکل آموزش داده شده که میتونه یک پیش زمینه ای باشه برای اینکه شما با کمک این روش بتونید هر قسمت دیگه ای رو به این شیوه طراحی و برنامه نویسی کنید . پس همراه ما باشید تا برنامه نویسی این قسمت را باهم به اتمام برسونیم .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90