آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه شصت و هفتم ( پیش نمایش )

دانشجویان سخت کوش دوره پروژه محور آموزش سایت فروشگاهی با وردپرس ، به قسمت 67 از دوره خوش اومدین و مثل همیشه خوشحالیم که همراه ما هستید . دوستان خوب در جلسه قبلی برنامه نویسی قسمت علاقمندی هارو با هم استارت زدیم و مشاهده کردید که چقدر حرفه ای در قالب یک برنامه نویس وردپرس ، میتونیم بخش علاقمندی هارو با هم استارت بزنیم و در وب سایت خودمون یکبار برای همیشه برنامه نویسی این قسمت را یاد بگیریم تا در هر وب سایتی که قرار بود چنین بخشی پیاده سازی بشه خودمون همین قسمت رو برنامه نویسی کنیم .

این جلسه ازجلسات لذت بخشی هست که در کنار شما خواهیم بود . ما قبلا قسمت مربوط به داشبورد و پنل کاربری رو خیلی شیک و تمیز طراحی کردیم . در این جلسه قصد داریم تا به منو پیشخوان کاربران قسمتی هم اضافه کنیم تحت عنوان علاقمندی ها که این بخش رو خودمون به داشبورد مشتریان اضافه می کنیم . در این قسمت لازمه تا خودمون کدنویسی کنیم تا بتونیم محصولاتی که این کاربر به علاقمندی اضافه کرده هست رو بگیریم و نمایش بدیم .

مسلما محصولاتی که در این قسمت نمایش داده میشن یکسری عملیات هم لازمه تا روی اونها صورت بگیره که مهم ترین اون عملیات ، توانایی حذف این محصولات از علاقمندی مشتریان هست . پس در این جلسه یک کدنویسی خفن داریم که اول خواهیم رفت سراغ ایجاد بخش علاقمندی ها در پنل کاربری و بعد نمایش محصولاتی که این کاربر در بخش علاقمندی های خودش اضافه کرده ( در جلسه قبل یاد گرفتیم ) و نهایتا بتونه این محصولات را مشاهده کنه و یا از بخش علاقمندی ها خودش حذف کنه . برنامه نویسی این بخش خیلی جذابه و از لحظه به لحظه اموزش برنامه نویسی قسمت علاقمندی ها لذت خواهید برد چرا که هر لحظه در حال توسعه وب سایت فروشگاهی حرفه ای خودمون هستیم . زنده باشید و همیشه سخت کوش .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90