آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه شصت و ششم ( پیش نمایش )

دانشجویان سخت کوش دوره پروژه محور آموزش سایت فروشگاهی با وردپرس ، به قسمت 66 از دوره خوش اومدین و مثل همیشه خوشحالیم که همراه ما هستید و در این جلسه قرار بر این هست تا وارد برنامه نویسی یکی از قسمت هایی بشیم که خیی مهمه و در 100% سایت ها توسط پلاگین ها پیاده سازی میشه . این قسمت همون بخش علاقمندی هست که قول داده بودیم بدون نیاز به افزونه اونرو به شما آموزش بدیم .

این بخش ممکنه 2 یا 3 جلسه طول بکشه که البته یک بخش لذت بخشی هست . به این دلیل که بخش علاقمندی ها در این دوره آموزشی خیلی متفاوت آموزش داده خواهد شد . ما چند بخش خیلی جذاب رو هم برای شما در داخل برنامه نویسی بخش علاقمندی ها حاضر کردیم که حتما همراه با هم پیش خواهیم برد . اول از هر چیزی باید یاد بگیریم که برنامه نوسی بخش علاقمندی باید بر چه اساسی صورت بگیره و در کدوم جداول دیتابیس باید این بخش علاقمندی ذخیره بشه . بعد از اون لازمه تا این علاقمندی ها برای کاربر نمایش داه بشن به این معنی که کاربر بتونه توسط کلیک روی بخشی ، محصول مورد نظر را به علاقمندی هاش اضافه کنه .

در نهایت باید در داخل پیشخوان و داشبورد مشتری محلی باشه تا بتونه در کنار سفارشات و … محصولاتی که به علاقمندی خودش اضافه کرده را هم بیبینه . لذا در این قسمت ها لازمه دقت کافی داشته باشیم و برنامه نویسی صحیح و اصولی انجام دهیم . پس همراه ما باشید تا برنامه نویسی این قسمت را با هم پیش ببریم چرا که در آخرین جلسه برنامه نویسی علاقمندی ها یک بخش ویژه خواهیم داشت . خوشحالیم که همراه ما هستید .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90