آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه شصت و پنجم ( پیش نمایش )

دانشجویان سخت کوش دوره پروژه محور آموزش ساخت فروشگاه با وردپرس ، به قسمت 65 رسیدیم . دانشجوهای سخت کوش که هر قسمت دارید با انرژی بیشتر با ما پیش میایید ، رسیدیم به یکی از جلسات خیلی خوب دیگه . در این جلسه قراره یکم بیشتر حرفه ای بشیم و با Ajax داخل وردپرس کار کنیم . قسمت علاقمندی ها نهایت شیک بودنش این هست که کاربر بتونه این محصولات رو به علاقمندی اضافه کنه اما اینکه چگونه اضافه کنه خودش یک موضوع خیلی مهمه .

اگر می خواهیم خیلی حرفه ای بشیم ، هم در بخش کد نویسی ، و هم در وب سایت نهایی که به کاربران یا مشتری ارائه می کنیم ، لازمه تا دقت کنیم که داریم چه کار می کنیم . یکی از بخش هایی که کاربر میتونه از کار کردن با اون لذت بره بخش هایی هستند که با Ajax کار می کنند .

کاربر وقتی روی دکمه افزودن به علاقمندی کلیک می کنه ، لازمه تا بدون رفرش شدن صفحه و … ببینه که محصول مورد نظرش به علاقمندی ها خیلی شیک و تمیز اضافه شد . شما به عنوان یک برنامه نویس وردپرس کار کردن با ای جکس در وردپرس را یاد بگیرید تا بتونید گاها در خواست هایی از این دست رو به علاقمندی اضافه کنید . پس در این جلسه همراه ما باشید تا علاقمندی های کاربر رو به شکل ای جکس وارد دیتابیس کنیم تا بعدا ، از این اطلاعات در پنل کاربر استفاده کنیم . بخش علاقمندی ها یکی از قسمت های خیلی جذاب داخل هر فروشگاهی هست که ما برای پیاده سازی این بخش ها هیچ نیازی به پلاگین نداریم وقتی که خودمون کد نویس هستیم ، و میتونیم چنین بخش هایی رو برنامه نویس کنییم ، به شکلی که دلمون میخواد پیادشون کنیم نیازی به استفاده از پلاگین نداریم . پس همراه ما باشید .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90