بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
کد تخفیف اختصاصی دوره نابغه سئو پلاس : seoplus50

جلسه شصت و چهارم – آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

در این جلسه از آموزش ، بخش دوم برنامه نویسی پیشنهاد شگفت انگیز را با برنامه نویسی دقیق بخش تایمر پیش خواهیم برد تا این قسمت به پایان برسد

0 357
جلسه شصت و چهارم را با قدرت شروع کنید خرید آنلاین این دوره

دانشجویان دوره طراحی سایت فروشگاهی ، به قسمت 64 از دوره خوش آمدید و مثل همیشه خوشحالیم که همراه ما هستید . دوستان خوب همانطور که در جریان هستید ، ازجلسه قبل شروع کردیم برای برنامه نویسی بخش پیشنهاد شگفت انگیز و تا قسمت های زیادی این بخش را پیش بردیم . دوستان دقت کنید که ما در هر قسمت ، سعی می کنیم تمامی روش های ممکن که میتوان استفاده کرد را به شما آموزش دهیم و در نهایت روشی که بهترین حالت را دارد انتخاب و از آن استفاده کنیم . آموزشی که برای برنامه نویسی بخش پیشنهاد شگفت انگیز در این 2 جلسه به شما ارائه شد میتوان گفت حاصل مدت ها تجربه و کار روی این قسمت است تا بتوانیم به ساده ترین و دقیق ترین روش ، آموزش ساخت این بخش را به شما ارائه کنیم .

این قسمت به سراغ کار با بخش تایمر خواهیم رفت . قسمت تایمر یکی از بخش هایی است که برای کار با آن لازم است تا بدانیم که اساس کار تایمر به چه شکلی است به این دلیل که اگر برنامه نویسی درستی صورت نگیرد و زمان شروع و خاتمه این تمایر به درستی تعیین نشود عملا این بخش برای ما بی فایده است . پس لازم است تا با توابع زمان و ترکیب آنها با برخی کدهای اختصاصی ، بتوانیم این کنترل را در سایت ایجاد کنیم و برای محصولاتی که در دسته بندی شگفت انگیز قرار گرفتند ، زمانی را تعیین کنیم و این زمان از وقتی که ما مشخص کردیم تا زمان اتمام در سایت به شکل درست فعال باشد . پس با این توصیفات باید در این جلسه کمی دقت بیشتری داشته باشیم .

توجه : این ویدئو یک پیش نمایش است . این دوره در 10 قسمت اول به شکل رایگان ارائه شده است و از جلسه 10 ، تمامی قسمت ها به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

در این جلسه جای هیچ عجله نیست پس لطفا تمامی تمرکز خود را بر روی یادگیری این قسمت معطوف کنید به این دلیل که بخش پیشنهاد شگفت انگیز حتما یک عضو جدایی ناپذیر در فروشگاه شما است و برای طراحی هر نوع تمپلیت فروشگاهی قطعا به یک برنامه نویسی درست جهت بخش شگفت انگیز نیاز دارید . همیشه با صبر و حوصله است که قالب ها و وب سایت های کامل و بدون نقص را می توان ایجاد کرد . ممکن است عجله برای ساخت یک بخش ، باعث ایجاد مشکل استفاده آن در آینده شود . در این جلسه نیز مدرس سعی می کند تا تمرکز کامل آموزش قسمت تایمر و اتصال آن به محصولات را خدمتتان ارائه کند .

پیشنهادات شگفت انگیز و جذب مشتری

جدا از بحث برنامه نویسی و راه اندازی قسمت پیشنهاد شگفت انگیز ، باید توجه کرد که این قسمت تا چه اندازه در تجربه کاربری و بهبود آن تاثیر گذار است . در اکثر جلسات این دوره بحث ما به داشتن یک تجربه کاربری مناسب ختم شده است . پیشنهادات و تخفیف ها همواره بخشی هستند که برای مخاطب ایجاد رغبت در خرید می نماید .

تخفیف ها و پیشنهادات حتی اگر با قیمت واقعی هم نباشند بازهم برای مخاطب جذاب هستند چرا که خرید یک محصول در یک فرصت محدود و با قیمتی پایین تر یک فرصت تکرار نشدنی است . داشتن این قسمت در وب سایت به تجربه کاربری و ترغیب او تاثیر بسزایی خواهد گذاشت . یکی از عوامل پایداری مشتریان و مراجعه مجدد انها به سایت بخش تخفیفات ویژه است .

وب سایت های فروشگاهی بزرگی که اکنون در کشور ما در حال فعالیت هستند را در نظر داشته باشید . این فروشگاه ها با انجام یک برنامه ریزی مناسب بر روی قسمت پیشنهاد شگفت انگیز ، فضایی را ایجاد می کنند تا کاربران حتی هر روز وارد این وب سایت ها شده و بخش پیشنهادات و تخفیفات همان روز را بررسی کنند . در نتیجه این کاربر همه روزه یک پای ثابت برای این وب سایت ها شده است .

شاید با خودتان در این فکر باشید که وب سایت ما توانایی رقابت با سایت های قدرتمند را ندارد در حالی که این تفکر کاملا نادرست است و باید دقت کرد که در سطح وب فضای کاری برای همه کسب و کارها وجود دارد البته به شرطی که شما طبق اصول طراحی ، تولید محتوا و همچنین بهینه سازی فعالیت نمائید .

در این دوره آموزشی خوشبختانه از گفتن هیچ نکته خاصی دریغ نکردیم . با صدافت تمام و همانند یک دوست در کنار شما هستیم تا نهایت نتیجه گیری از دوره را داشته باشید . شما به عنوان دانشجوی این دوره ، در پایان ویدئو های آموزشی فردی قدرتمند و متخصص در بازار کار خواهید بود دقیقا همانطور که در ابتدا و قبل از خرید دوره به شما قول دادیم ، هدف ما ایجاد یک برنامه نویسی واقعی است نه صرفا شخصی که کار با تمپلیت های آماده را برای خود نقطه پایان بداند . در این جلسه نیز همراه مدرس باشید تا بخش مربوط به پیشنهاد شگفت انگیز را تکمیل کنیم و به سراغ برنامه نویسی بخش علاقمندی در جلسات بعدی برویم  .

فیروز بیگلری

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است
آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود