آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه شصت و چهارم ( پیش نمایش )

دانشجویان سخت کوش دوره پروژه محور آموزش فروشگاه با وردپرس ، به قسمت 64 از دوره خوش اومدین و مثل همیشه خوشحالیم که همراه ما هستید . دوستان خوب همونطور که در جریان هستید ، ازجلسه قبل شروع کردیم برای برنامه نویسی بخش پیشنهاد شگفت انگیز و تا قسمت های زیادی این بخش رو پیش بردیم . دوستان دقت کنید که ما در هر قسمت ، سعی می کنیم تمامی روش های ممکن که میشه استفاده کرد رو به شما آموزش بدیم  در نهایت روشی که بهترین حالت رو داره انتخاب کنیم و اونو استفاده کنیم . آموزشی که برای برنامه نویسی بخش پیشنهاد شگفت انگیز در این 2 جلسه به شما ارائه شد میشه گفت حاصل مدت ها تجربه و کار روی این قسمت هست تا بتونیم به ساده ترین و دقیق ترین روش این بخش رو به شما آموش بدیم .

این قسمت خواهیم رفت سراغ کار با بخش تایمر . قسمت تایمر یکی از بخش هایی هست که برای کار با اون لازمه تا بدونیم که اساس کار تایمر به چه شکلی هست به این دلیل که اگر برنامه نویسی صورت نگیره که زمان شروع و خاتمه این تمایر رو تعیین کنه عملا این بخش برای ما بی فایده هست پس لازمه تا با توابع زمان و ترکیب اونها با برخی کدهای خودمون ، بتونیم این کنترل رو در سایت ایجاد کنیم که برای محصولاتی که در دسته بندی شگفت انگیز قرار گرفتن ، زمانی رو تعیین کنیم و این زمان از وقتی که ما اونرو تعیین کردیم تا زمان اتمامش در سایت به شکل درست فعال بشه .

در این جلسه همراه ما باشید تا کدنویسی این بخش رو انجام بدیم و بخش پیشنهاد شگفت انگیز رو هم به اتمام برسونیم و بریم سراغ برنامه نویسی ادامه قسمت های فروشگاه . همیشه با صبر و حوصله وب سایتی های خودتون رو پیش برید و اصلا عجله نکنید . در اتمام این دوره آموزشی به یکی از بهترین برنامه نویسی های سایت های فروشگاه تبدیل خواهد شد پس همت و تلاش خودتون رو مضاعف کنید تا بتونید هر چه سریع تر در نقشه راه وردپرس پیش برید و به تخصص کافی برسید . خوشحال هستیم که سهمی هرچند کوچک در آموزش شما عزیزان تا امروز داشته ایم .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90