بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
پیشفروش دوره آموزش نابغه سئو پلاس در سایت آغاز شد جزئیات بیشتر 1.000.000 تومان تخفیف برای دوره از طریق اینستاگرام

جلسه شصت و سوم – آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

در این جلسه از دوره ، قسمت اول مربوط به برنامه نویسی پیشنهاد ویژه در صفحه اصلی را با هم پیش خواهیم برد پس همراه ما باشید

0 311
جلسه شصت و سوم را با قدرت شروع کنید خرید آنلاین این دوره

دانشجویان دوره طراحی سایت فروشگاهی ، به قسمت 63 از دوره خوش آمدید و مثل همیشه خوشحالیم که همراه ما هستید . دوستان خوب در این جلسه وارد برنامه نویسی یکی از قسمت های خیلی جذاب خواهیم شد که بسیار در فروشگاه های اینترنتی ، هم از لحاظ کاربرد و هم از لحاظ جذب مشتری تاثیر گذار است و اگر در خاطر داشته باشید در جلسات طراحی قالب سایت ، زمان مناسبی را جهت طراحی این قسمت اختصاص دادیم .

این قسمت بسیار جذاب و کاربردی ، همان پیشنهاد شگفت انگیز در داخل سایت است که باید یاد گرفت به چه صورتی این قسمت را برنامه نویسی کنیم . اینکه ما یک تایمر داشته باشیم که این تایمر دقیقا عمل کند ، و مطابق با زمانی که ما برای محصول شگفت انگیز تنظیم می کنیم کار کند و زمان پیشنهاد را به شکل درست نماش دهد ، و در نهایت محصولاتی که انتخاب شدند در قسمت پیشنهاد شگفت انگیز نمایش داده شوند و …. که همگی از جمله قسمت هایی هستند که باید در برنامه نویسی این قسمت مد نظر داشت .

توجه : این ویدئو یک پیش نمایش است . این دوره در 10 قسمت اول به شکل رایگان ارائه شده است و از جلسه 10 ، تمامی قسمت ها به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

دوستان اگر کمی دقت به خرج دهیم میتوانیم خیلی راحت با تلفیق زبان Php و کاربرد توابع وردپرس و البته کمی جاوا اسکریپت ،  این قسمت را به شکلی بسیار کامل پیاده سازی کنیم . معمولا قسمت هایی از این دست کمی پیچیده به نظر می آیند اما ما در این جلسه در فاز اول برنامه نویسی قسمت پیشنهاد ویژه به شما نمایش خواهیم داد که  این قسمت را با کمی دقت میتوان به سادگی پیاده کرد .

پیشنهادات ویژه در سایت های فروشگاهی

قالبی که اکنون در حال برنامه نویسی آن هستیم یک قالب معمولی نیست چرا که هر قسمت در حال توسعه امکانات آن هستیم . بخش پیشنهادات شگفت انگیز در داخل سایت از جمله قسمت های مورد نیاز برای هر فروشگاهی است . البته در جلسه بعدی توضیحات بسیار کاملی در رابطه با بخش پیشنهادات ویژه خدمتتان ارائه شده است . راه اندازی پیشنهادات ویژه می تواند در چندین حالت مختلف صورت گیرد . می توان بخش پبشنهادات ویژه را در قالب یک تنظیمات در بخش ایجاد یا ویرایش هر محصول نمایش داد . به این معنی که هنگام ثبت محصول و یا ویرایش اطلاعات آن ، قسمتی را داشته باشیم تا بتوانیم از طریق آن ، این محصول را در پیشنهاد ویژه قرار دهیم و یا ممکن است این تنظیم پیشنهاد از بخش ابزارک ها و یا حتی تنظیمات قالب باشد .

در این قسمت بخشی را برنامه نویسی خواهیم کرد که نهایت انعطاف را در ایجاد پیشنهادات شگفت انگیز داشته باشیم . پیشنهادات شگفت انگیز می تواند برای همه محصولات در یک زمان اعمال شود و یا دارای زمان های متفاوتی باشد ( در آپدیت اول دوره حتما بخش ایجاد پیشنهادات شگفت انگیز به شکل مجزا برای هر محصول را آموزش خواهیم داد ) .

پیشنهاد ویژه این قسمت دارای یک تایمر است که با تعیین زمان مورد نظر فعال می شود . سپس هر یک از محصولات که بر روی پیشنهاد ویژه تنظیم شوند در داخل ان قرار خواهند گرفت . البته روش های ساده تری همچون ایجاد دسته بندی برای بخش پیشنهادات ویژه نیز وجود دارد که بازهم نیازمند اتصال به قسمت تایمر است .

برنامه نویسی قیمت های صحیح و اتمام قیمت شگفت انگیز پس از به اتمام رسیدن تایمر یک نکته مهم است . چرا که اگر تایمر شما به اتمام رسیده و قیمت شگفت انگیز محصول حذف نشود بازهم کاربر قادر است تا این محصول را با قیمت تخفیف خرید کند . تمامی این موارد نکات مهمی هستند که شما به عنوان یک برنامه نویس باید به آنها توجه داشته باشید و برنامه نویسی این بخش را به روشی انجام دهید تا تمامی این قسمت ها پوشش داده شده و بدون نقص باشد . اما جای نگرانی نیست چرا که نه تنها این نکات بلکه نکات آموزشی بسیار زیادی را پوشش دادیم تا شما به شکل کامل سیر تا پیاز برنامه نویسی این قسمت ها را بخوبی فرا گرفته و در قالب های فروشگاه قسمت هایی از این دست را به سرعت پیاده کنید . بخش پیشنهادات ویژه از لحاظ تجربه کاربری و ایجاد مشتریان پای ثابت بسیار مهم است به شرطی که اولا این قسمت در وب سایت ما وجود داشته باشد و دوما اینکه این بخش به درستی کار کند .

پس برای یک برنامه نویس وردپرس لازم است تا اشراف و دقت به تمامی قسمت های یک سیستم اختصاصی داشته باشد چرا که این بخش ها توسط خود شما خلق می شوند و به نوعی شما تعیین خواهید کرد که ساز و کار کلی این بخش به چه شکلی باشد . پس همراه ما باشید تا این قسمت جذاب را در این جلسه با هم استارت زده و در قسمت بعدی به شکل کامل آن را تکمیل کنیم تا به سراغ برنامه نویسی بخش علاقمندی ها برویم .

فیروز بیگلری

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است
آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود