آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه شصت و سوم ( پیش نمایش )

دانشجویان سخت کوش دوره پروژه محور آموزش فروشگاه با وردپرس ، به قسمت 63 از دوره خوش اومدین و مثل همیشه خوشحالیم که همراه ما هستید . دوستان خوب در این جلسه وارد برنامه نویسی یکی از قسمت های خیلی خوب خواهیم شد که بسیار در فروشگاه ها ، هم ازلحاظ کاربرد و هم از لحاظ جذب مشتری تاثیر گذار است و اگر خاطرتون باشه در جلسات طراحی قالب سایت ، زمان خیلی خوبی رو برای طراحی این قسمت اختصاص دادیم .

این قسمت بسیار جذاب و کاربردی ، همون پیشنهاد شگفت انگیز در داخل سایت هست که باید یاد بگیریم به چه صورت این قسمت رو برنامه نویسی کنیم . اینکه ما یک تایمر داشته باشیم که این تایمر دقیقا عمل کنه ، و مطابق با زمانی که ما برای محصول شگفت انگیز تنظیم می کنیم کار کنه و زمان درست نماش بده ، و در نهایت این محصولاتی که انتخاب میشن در قسمت پیشنهاد شگفت انگیز نمایش داده بشه و …. که همگی از جمله قسمت هایی هستند که باید در برنامه نویسی این قسمت مد نظر داشت .

دوستان اگر کمی دقت به خرج بدیم میتونیم خیلی راحت با تلفیق زبان Php و کاربرد توابع وردپرس و البته کمی جاوا اسکریپت ،  این قسمت رو به شکلی بسیار حرفه ای پیاده سازی کنیم . معمولا قسمت هایی از این دست کمی پیچیده به نظر میان اما ما در این جلسه در فاز اول برنامه نویسی قسمت پیشنهاد ویژه به شما نمایش خواهیم داد که  این قسمت رو با کمی دقت چقدر میشه به سادگی پیاده کرد . پس همراه ما باشید تا در این جلسه فاز اول مربوط به برنامه نویسی بخش پیشنهاد ویژه را پیاده کنیم . ادامه آموزش این قسمت در جلسه بعدی ارائه خواهد شد .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90