آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه شصت و دوم ( پیش نمایش )

دانشجویان سخت کوش دوره پروژه محور آموزش فروشگاه با وردپرس ، به قسمت 62 از دوره خوش اومدین و مثل همیشه خوشحالیم که همراه ما هستید . خب در این جلسه قراره برگردیم به همون بخش برنامه نویسی تنطیمات که البته این بار یکمی پیشرفته تر هست کارمون . در این جلسه قصد داریم تا روی برنامه نویسی قسمت مربوط به دسته بندی تصویری کار کنیم که البته این بخش خیلی جالب و جذابه .

اول از هرچیزی شما باید درک کنید که ما چجوری می تونیم این قسمت رو به شکلی بیشتر داینامیک کنیم . چون که این قسمت مربوط به نمایش دسته بندی محصولات هست ، ما این امکان را داریم که مستقیم از خود دسته بندی محصولات استفاده کنیم و همچنین تصاویر دسته بندی هارو هم از این قسمت برداریم که لازمه تا در داخل کدهامون ، به نحوی کد نویسی کنیم که دسترسی پیدا کنیم به دسته محصولات ( توصیه میشه ) . خب روش دیگه ای هم هست که میتونیم تمام این قسمت رو از بخش تنظیمات پیش ببریم و حتی تصاویر رو هم از همین قسمت تنطیمات انتخاب کنیم و با تصاویری که در بخش دسته بندی محصولات قرار داده شده متنفاوت باشه .

ما این 2 روش ، و همچنین یک روش سوم هم به شما آموزش خواهیم داد که شما بسته به سلیقه خودتون ، هرکدوم را که دلتون می خواست و باهاش راحت تر بودین رو به کار ببرید تا این قسمت رو با انعطاف بالا برای خودتون برنامه نویسی کنید . نهایتا در داخل این جلسه و در این قالب ، اون روشی که خود ما احساس می کنیم صلاح تر هست رو پیش میگیریم و با همون روش برنامه نوسی این قسمت رو انجام خواهیم داد . این قسمت یکی از بخش هایی هست که اخیرا در اکثر فروشگاه ها مد شده و از این جهت لازمه تا ما هم بروز باشیم و با تغییرات جدید خودمون رو آپدیت کنیم . پس همراه ما باشید تا این قسمت هم در این جلسه به پایان برسه .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90