آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه شصت و یکم ( پیش نمایش )

دانشجویان سخت کوش دوره پروژه محور آموزش فروشگاه با وردپرس ، به قسمت 61 از دوره خوش اومدین و مثل همیشه خوشحالیم که همراه ما هستید . دوستان در 3 جلسه گذشته خیلی خوب روی بخش تنظیمات کار کردیم که البته بخش هایی هم هنوز از تنظیمات باقی موندن اما در این قسمت می خواهیم یکم از بخش تنظیمات دور بشیم و بریم سراغ برنامه نویسی یکی از قسمت هایی که به شدت مهمه در فروشگاه .

خب این قسمت مهم ، بخش مربوط به محصولات پربازدید هست . تا اینجا شاید براتون سوال پیش اومده باشه که ما هنوز در داخل سایت بازدیدی برای محصولات نداریم پس به چه شکلی می تونیم بازدید هارو برای محصولات فعال کنیم و بعد بر اساس تعداد بایزدید محصولات اونهارو مرتب سازی کنیم و پربازدید ترین هاشونو نشون بدیم . همچنین چطوری به کاربران هم نشون بدیم که تعداد بازدید هر محصول چقدر بوده ( یعنی در داخل صفحه جزئیات محصول در کنار بخش نطرات و … یک قسمت مربوط به نمایش بازدید ها هم وجود داشته باشه ) .

خب پس طبق همین گفته ها در این جلسه اول یاد میگیریم که به چه شکلی بخش بازدید هارو در سایت فعال کنیم که این بازدید ها میتونن برای محصولات و حتی نوشته ها و … استفاده بشن . بعد از اینکه بازدید رو برای بخش محصولات فعال کردیم و تونستیم در داخل جدول مربوط هر دیتابیس ، مقدار این بازدید هارو ذخیره کنیم ، بعد یاد خواهیم گرفت که به چه شکلی بر اساس این بازدید ها کوئری بگیریم و محصولات رو بر اساس این بازدید ها نمایش بدیم .برنامه نویسی این قسمت در نوع خودش جالب هست چرا که با وجه های جدیدی از بخش کوئری ها آشنا خواهید شد که البته تمامی این موارد در داخل دوره پست تایپ و تکسونومی سئو 90 آموزش داده شدند . پس دوستان همراه ما باشید تا در این قسمت بریم سراغ برنامه نویسی محصولات پربازدید و این بخش هم به اتمام برسه .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90