آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه شصت ( پیش نمایش )

دانشجویان سخت کوش دوره پروژه محور آموزش فروشگاه با وردپرس ، به قسمت 60 از دوره خوش اومدین خوشحالیم که همراه ما هستید . در این قسمت در مسیر 2 جلسه قبلی ، خواهیم رفت سراغ برنامه نویسی ادامه تنظیمات سایت ، که در جلسه قبل ما قسمت اسلایدر و همچنین اطلاعات تماس در صفحه اصلی را برنامه نویسی کردیم . در این جلسه به سراغ داینامیک کردن 2 تا بخش دیگه در فروشگاه خواهیم رفت که شامل بخش برند ها که در قالب اسلابدر طراحی کرده بودیم و بعد از اون بخش مربوط به بنر ها در سایت .

اگر نیاز بود در سایتتون می تونید تغییرات رو متناسب با سلیقه خودتون اعمال کنید . شما حالا خیلی حرفه ای یاد گرفتید که به چه شکلی هر قسمت دلخواه خودتون رو پیاده سازی کنید و بعد اون قسمت رو داینامیک کنید . خب مشابه همین قسمت برند ها که در داخل سایت برای شما آموزش داده شده ، میتونید یک قسمت در همین روش طراحی کنید برای بخش مثلا همکاران یا مشتریان که دقیقا بر همین اساس کدنویسی میشه . یعنی شما با یادگرفتن این روش برنامه نویسی ، خیلی راحت میتونید هر قسمتی رو در سایت خودتون بسازید و بدون کوچکترین مشکل ، تمامی این قسمت هارو داینامیک کنید .

در این جلسه هم دوتا قسمت مربوط به برند ها و بنر های در داخل سایت برنامه نوسی خواهند شد . که البته بخش بنر هایایت میتونن هر چیزی باشند . ممکنه این بنر ها در داخل سایت خود ما باشند یعنی به دسته بندی خاصی از محصولات اشاره کنند و یا اینکه لینکی باشند به خارج از سایت که معمولا این بنر ها به دسته خاصی از محصولات یا فرصت های ویژه در داخل سایت ما اشاره می کنند . شما میتونید به راحتی قسمت هایی مشابه همین رو خیلی راحت توسعه بدید . پس همراه ما باشید تا برنامه نویسی این قسمت هارو هم خیلی سریع و حرفه ای انجام بدیم .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90