30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه ششم – آموزش طراحی سایت فروشگاهی

click

خلاصه : در این جلسه مهم ترین قسمت قالب فروشگاه ، یعنی قسمت مربوط به نمایش اطلاعات هرمحصول که در اصطلاح به آن " کارت " گفته می شود را طراحی خواهیم کرد و در تمامی بخش های قالب این قسمت همراه ما خواهد بود .

آموزش طراحی سایت فروشگاهی – جلسه ششم ( رایگان )

با سلام خدمت دوستان عزیز و دانشجویان خوب دوره طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس ، به قسمت ششم از دوره فوق العاده جامع آموزشیمون رسیدیم . در این جلسه قسمتی را با هم طراحی خواهیم کرد که در تمامی بخش های قالب همراه ما خواهد بود و خیلی مهمه که طرح خوبی رو براش در نظر بگیریم . ابن بخش اصطلاحا ” کارت ” نامیده می شه و مربوط به بخش معرفی هر محصول هست .

یعنی بخشی که تصویر محصول ، بعلاوه قیمت ، لینک خرید و برخی اطلاعات جزئی دیگه هست که کاربران با مشاهده این بخش و کلیک روی محصول وارد صفحه جزئیات محصول خواهند شد .

این قسمت در تمامی بخش های قالب به یک شکل استفاده خواهد شد طراحی یکسانی هم خواهد داشت . به همین دلیل باید برای این بخش استایل تمیز و دل نشینی در نظر گرفته بشه تا همه جای وب سایت صورتی یک دست و تمیز داشته باشه .

این بخش یک استایل متفاوت داره و ما قصد نداشتیم تا طراحی این بخش رو شبیه به قالب اکثر سایت های فروشگاهی در نظر بگیریم به همین خاطر این قسمت رو با طرحی متفاوت پیاده کردیم . این طرح خیلی ساده هست اما در عین این سادگی یک جلوه فوق العاده داره و می تونید با الهام گرفتن از این طرح ، مدل های دیگه ای رو برای خودتون پیاده کنید .

طراحی قالب یک سایت فروشگاهی باید در نهایت زیبایی باشه . در این آموزش طراحی قالب تماما با ذهن طراح سایت صورت می گیره و از هیچ نمونه مشابهی کپی برداری نمیشه . شما می تونید طرح های مختلفی رو مشاهده کنید و با الهام گیری از اونها طرح کلی قالبتون رو پیاده کنید . همیشه سعی کنید تا طرح های زیباتری خلق کنید ، بجای اینکه طرح سایت دیگری رو دقیقا یا مشابها الگو برداری کنید .

امیدوارم این جلسه مورد استفاده شما واقع بشه ، باتشکر . سئو 90

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید