آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه پنجاه و نهم ( پیش نمایش )

دانشجویان سخت کوش دوره پروژه محور آموزش فروشگاه با وردپرس ، به قسمت 59 از دوره خوش اومدین خوشحالیم که همراه ما هستید . دوستان خوبم در این جلسه با توجه به آموزش های جلسه قبلی ، قراره بریم سراغ برنامه نویسی قسمت هایی که میتونیم بر اساس تنظیمات کنترل کنیم . در این جلسه اول ماهیت هر بخش رو مورد بررسی قرار خواهیم داد که البته شما یاد خواهید گرفت که همیشه در پروژه های خودتون این تحلیل هارو انجام بدید و بر اساس این تحلیل ها نحوه برنامه نویسی قسمت مورد نظر رو انتخاب کنید .

اگر نیاز بود حتما این جلسه و جلسه قبلی رو خیلی خوب برای خودتون چندین بار تکرار کنید تا یکبار برای همیشه برای راه اندازی این نوع قسمت ها تسلط کافی را به دست اورده باشید . خب در این جلسه دوتا از قسمت های خیلی مهم در صفحه اصلی رو با هم برنامه نویسی خواهیم کرد . یکی از بخش ها مربوط به اسلایدر اصلی محصولات و دیگری مربوط به بخش اطلاعات تماس در بالای سایت هست .

قسمت اسلایدر رو می تونیم توسط روش های زبادی پباده سازی کنیم . خب میدونید که پلاگین های خیلی زیادی برای این بخش های پیاده سازی شدند اما خیلی خوب میدونید که هدف ما در این دوره چیه !! پس همون کدهایی که خودمون نوشتیم رو قرار هست به شکلی خیلی خوب داینامیک کنیم تا شما هر اطلاعاتی که خواستید رو در بخش اسلایدر به راحتی تنظیم کنید . داشتن یک دسترسی سریع به این نوع بخش های سایت برای ما خیلی حائز اهمیت هست . به این دلیل که ما داخل فروشگاه به اندازه کافی بخش های پیچیده و زیادی داریم پس باید قسمت هایی که خودمون قراره برنامه نویسی کنیم در نهایت سادگی باشند . پس در این قسمت هم همراه ما باشید .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90