بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
دوره جدید " شاهکار تولید محتوا " برای علاقمندان به سئو ، جزئیات دوره

جلسه پنجاه و نهم – آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

در این قسمت از دوره برنامه نویسی قسمت اسلایدر اصلی سایت و همچنین بخش مربوط به اطلاعات تماس را انجام خواهیم داد

0 330
جلسه پنجاه و نهم را با قدرت شروع کنید خرید آنلاین این دوره

دانشجویان سخت کوش دوره پروژه محور آموزش طراحی سایت فروشگاهی ، به قسمت 59 از دوره خوش آمدید خوشحالیم که همراه ما هستید . دوستان خوب در این جلسه با توجه به آموزش های جلسه قبلی ، به سراغ برنامه نویسی قسمت هایی که میتوان بر اساس تنظیمات کنترل کرد خواهیم رفت . در این جلسه ، اول از هرچیزی ماهیت هر بخش را مورد بررسی قرار خواهیم داد که البته شما یاد خواهید گرفت که همیشه در پروژه های خودتان این تحلیل ها را انجام داده و بر اساس نتایج بدست آمده از این تحلیل ها نحوه برنامه نویسی قسمت مورد نظر را انتخاب کنید . پس یک آموزش مفهومی هم خواهیم داشت .

اگر نیاز بود حتما این جلسه و جلسه قبلی را به شکل خیلی خوب برای خودتان چندین بار تکرار کنید تا یکبار برای همیشه برای راه اندازی این نوع قسمت ها تسلط کافی را به دست آورده باشید . خب در این جلسه دو بخش از قسمت های خیلی مهم در صفحه اصلی را با هم برنامه نویسی خواهیم کرد . یکی از بخش ها مربوط به اسلایدر اصلی محصولات و دیگری مربوط به بخش اطلاعات تماس در بالای سایت است .

توجه : این ویدئو یک پیش نمایش است . این دوره در 10 قسمت اول به شکل رایگان ارائه شده است و از جلسه 10 ، تمامی قسمت ها به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

قسمت اسلایدر را می تونیم توسط روش های زیادی پیاده سازی کنیم . مسلما اطلاع دارید که پلاگین های زیادی برای این بخش ها پیاده سازی شدند اما در این دوره هدف چیز دیگری است !! پس همان کدهایی که هنگام طراحی قالب نوشتیم را داینامیک خواهیم کرد تا دقیق همان طرح مد نظر قالب اجرا شود . داشتن یک دسترسی سریع به این نوع از بخش های سایت بسیار حائز اهمیت است . از آنجایی که در این دوره قسمت هایی پیشرفته تر نیز خواهیم داشت پس لازم است تا بخش هایی که امکان پیاده سازی توسط کدهای ساده دارند را به سرعت و بدون هیچ افزونه خاصی اجرا کنیم .

حفظ ظاهر قالب در برنامه نویسی بسیار مهم است

دوستان نکته مهمی در مباحث برنامه نویسی وجود دارد که توجه به ان والبته توانایی عمل کردن به آن بسیار اهمیت دارد . زمانی که شما قالبی را خریداری نمودید ( قالب html ) و یا طراح مجموعه قالب را طراحی و جهت برنامه نویسی در اختیار شما قرار داد ، شما باید مهارت خود را در 2 قسمت نمایش دهید . قسمت اول نمایش مهارت ها این است که بتوانید توانایی داینامیک سازی تمامی بخش های خواسته شده را داشته باشید . مهارت دوم این است که این داینامیک سازی را به شکلی انجام دهید که هیچ تغییری در ظاهر قالب ایجاد نشود ( البته قالب html نیز باید توسط یک طراح ماهر به شکل استاندارد طراحی شود ) . در شرایط خاصی ممکن است برای یک قسمت امکان برنامه نویسی دقیقا مطابق با ظاهر و قالب ارائه شده وجود نداشته باشد که قابل چشم پوشی است اما اینکه برنامه نویس تمامی بخش ها را به دلایل غیر منطقی تغییر دهد مسلما نشانه ضعف او بوده و هرگز وب سایت نهایی همانند تمپلیت طراحی شده نخواهد بود .

توجه به موارد گفته شده باعث قدرت شما خواهد بود . زمانی که شما تمامی قالب را به راحتی در دستان خود خواهید گرفت ، پس جای هیچ حرف و بهانه وجود ندارد . از این جهت در ابتدای دوره طرح قالب را خودمان طبق سلیقه پیاده کردیم و هر المانی را در هر محلی که احساس خوبی نسبت به ان داشتیم قرار دادیم ( حتی در چند جلسه روی بهتر کردن ظاهر قالب نیز کار شد ) . پس نشان دادیم که قدرت این را داریم تا هر نوع قالبی که در بازار کار در اختیار ما قرار گرفت را بدون مشکل داینامیک کرده و تحویل دهیم .

اگر شما قصد دارید تا یک برنامه نویس موفق باشید پس توجه داشته باشید که به بهانه های مختلف نباید فرار فکنی نمود چرا که این موضوع باعث ضعف خودتان هم خواهد بود و هرگز قادر نخواهید بود تا به دنبال راه حل ها رفته و توانایی خودتان را افزایش دهید . مشخصه یک برنامه نویس خوب  ، توانایی یادگیری واشتیاق تمام نشدنی او برای خلق نمونه های جدید با توجه به دانشی است که تاکنون بدست آورده . پس توجه داشته باشید که ضمن ارائه دوره آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس ، در قسمت مطالب این دوره نیز سعی می کنیم تا نکاتی مفید خدمتتان ارائه کنیم . همراه ما باشید تا در این جلسه ادامه داینامیک سازی تنظیمات را پیش برده و قالب را به سمت یک وب سایت کامل هدایت کنیم .

فیروز ?

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است
آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود