آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه پنجاه و هفتم ( پیش نمایش )

دانشجویان دوره پروژه محور آموزش سایت فروشگاهی با وردپرس، به جلسه 57 از این دوره رسیدیم . دوستان خسته نباشید . همونطوری که در جریان هستید چند جلسه ای هست که وارد بخش های برنامه نویسی حساب کاربری شدیم که البته تمامی قسمت هایی که به بخش حساب کاربری مربوط هستند هم برنامه نویسی میشن . برای مثال در دو جلسه قبل مشاهده کردین که قسمت تسویه حساب مربوط به خرید هارو به شکل خیلی کامل هم برنامه نویسی کردیم و هم طراحی کردیم . خب در این جلسه خواهیم رفت سراغ یکی دیگه از بخش های دیگه حساب کاربری که هم در این قسمت کدنویسی خواهیم کرد و هم در قسمت تسویه حساب .

این قسمت سفارشات یکی از مهم ترین بخش ها هست . به این دلیل که وقتی کاربر سفارشی رو درسایت ثبت کرد باید بتونه بعدا وارد سایت بشه و وضعیت سفارش خودش رو مشاهده کنه . ممکنه سفارش به دلیل اتمام موجودی لغو شده باشه و وجه پرداختی به حساب مشتری عودت داده بشه . پس لازمه تا جزئیات کامل سفارش مشتری در این قسمت نمایش داده بشه .

ضمن اینکه بخشی هم در مراحل تسویه حساب داریم که بخش سفارشات رو نمایش میده . پس در این بخش هم لازمه در دو قسمت کار کنیم . هم در بخش مربوط به سفارشات در حساب کاربری و هم در بخش سفارشات در قسمت تسویه حساب . هر جلسه که داریم پیش میریم سعی کنید با دقت انحام بدید و اصلا عجله نکیند . در هر قسمتی که عجله کنید دوباره مجبور خواهید شد تا برگردید و همون قسمت هارو مجدد مشاهده کنید . به این دلیل که اکثر جلسات به هم متصل هستند پس به مشکل خواهید خورد . پس توصیه می کنیم که تمامی جلسات رو با حوصله پیش ببرید تا کامل یاد بگیرید و در دفعات بعدی که خودتون فروشگاهتون روبرنامه نویسی می کنید به مشکل برنخورید . پس همراه ما باشید تا این قسمت هم تکمیل بشه .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90