آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه پنجاه و ششم ( پیش نمایش )

دانشجویان دوره 0 تا 100 و پروژه محور آموزش سایت فروشگاهی، به جلسه 56 از این دوره رسیدیم . اگر خاطرتون باشه ما در جلسه قبلی روی بخش تسویه حساب کار کردیم و تمام این قسمت رو متناسب با نیاز خودمون برنامه نویسی کردیم . اما در این جلسه بخش های باقی مونده رو تکمیل خواهیم کرد . قسمت هایی در بخش تسویه حساب باقی موندن که در جلسه قبل فرصت نشد تا تکمیل کنیم . در این قسمت خواهیم رفت سراغ این قسمت ها تا بخش تسویه حساب به شکل کامل به اتمام برسه .

این بخش برای ما خیلی مهمه چونکه اطلاعاتی که در این قسمت هنگام تسویه حساب به کاربران نمایش داده میشه برای ما خیلی مهمه . ضمن اینکه طراحی این قسمت هم از اهمیت خیلی بالایی برخورداره به این دلیل که باید تمامی بخش های سایت ما بخوبی برنامه نویسی و طراحی بشه تا استایل و فرم کلی سایت در همه بخش ها حفظ بشه .

یکی از قسمت های سایت که در نگاه اول خیلی شلوغ به نظر میاد این قسمت تسویه حساب هست . وقتی کاربر وارد این صفحه میشه نباید از دیدن این حجم از اطلاعات بترسه . پس ما در این جلسه کاری که انجام میدیم این هست ک این بخش رو مرتب سازی می کنیم بعلاوه اینکه فیلد هایی که ضروری نیست رو حذف می کنیم البته با برنامه نویسی . تا یک بخش خیلی تمیز و شکیل داشته باشیم در قسمت تسویه حساب و UX کاربر هم در همین قسمت حفظ بشه . پس در این قسمت همراه ما باشید .  ضمن اینکه در این جلسه تلنگری هم خواهیم زد به بخش حمل و نقل و کلاس های حمل و نقل تا استایل و برنامه نویسی این قسمت هم در بخش تسویه حساب بخوبی انجام بشه چرا که بخش حمل و نقل یکی از بخش های مهم در قسمت تسویه حساب هست . پس با ما همراه باشید .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90