آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه پنجاه و چهارم ( پیش نمایش )

دانشجویان دوره پروژه محور آموزش سایت فروشگاهی، به جلسه 54 از این دوره رسیدیم که یکی از قسمت های خیلی خوب در دوره مون خواهد بود . همونطور که میدونید در حال حاضر در داخل بخش حساب کاربری هستیم که یکی از بخش های خیلی مهم در سایت ما هست پس لازمه تا زمان مناسبی برای برنامه نویسی و همچنین طراحی این قسمت صرف بشه . با توجه به اینکه در قسمت های طراحی قالب ، ما برای هیچکدوم از این قسمت ها استایلی ننوشتیم ، پس در این جلسات استایل این بخش هارو هم تنظیم خواهیم کرد .

این قسمت ها از جمله بخش هایی هستند که توسط کد ایجاد میشن و بعد از اینکه ما خروجی کد هارو دیدیم وارد همون قسمت از کدها میشیم و خودمون هر کلاسی که دوست داریم در این قسمت پیاده می کنیم . استایل این قسمت ها کمی نیاز به دقت داره ولی روشی به شما آموزش داده میشه که خیلی سریع و راحت ، استایل این بخش هارو تنظیم کنید .

در مورد برنامه نویسی این قسمت ها چون قرار بر این هست که خودمون طبق سلیقه و استایل کلی فروشگاه تمامی قسمت هارو برنامه نویسی کنیم ، پس لازمه وارد کد بشیم و تغییراتی اعمال کنیم که شما در این جلسه با کدها هم سرو کار خواهید داشت . همونطورکه گفتیم ما اصلا قصد نداریم تا از کدهای آماده استفاده کنیم یا بریم و صرفا استایل تغییر بدیم . بنابراین داخل خود سایت به نوعی کدنویسی خواهیم کرد که اگر پلاگین هم بروز شد ، مشکلی در سایت ما بوجود نیاد به این دلیل که ما بخش هایی که نیاز داریم رو خودمون داخل قالب سایت برنامه نویسی کردیم و مشکلی پیش نخواهد اومد . پس در کنار ما باشید تا هر جلسه حرفه ای تر بشیم .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90