آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه پنجاه ( پیش نمایش )

دانشجویان دوره پروژه محور آموزش سایت فروشگاهی، به جلسه 50 از این دوره فوق العاده رسیدیم . خب دوستان در جلسه قبل قسمت مربوط به جستجوی پیشرفته رو با هم برنامه نویسی کردیم که امیدوارم این قسمت رو خیلی خوب یاد گرفته باشید و در پروژه تون هم خیلی خوب به پروژه ما رسیده باشه . خب در این جلسه به سراغ برنامه نویسی یکی ازصفحات بسیار مهم در سایت خواهیم رفت .

این صفحه بسیار مهم همان صفحه آرشیو محصولات هست که بسیار برای ما درفروشگاه مهمه . این صفحه که خود ووکامرس هم اونو به شکل پیشفرض می سازه ، در این جلسه قراره خودمون این صفحه رو برنامه نویسی کنیم تا طبق سلیقه خودمون این قسمت تنظیم بشه . یکی از بخش هایی که در صفحه آرشیو محصولات خیلی مهمه قسمت مربوط به فیلتر بندی هست . همون بخش سلکت باکس که در این جلسه اونرو خواهی دید و برای کنترل نتایج در داخل سایت بسیار مهمه .

گزینه هایی که در داخل این سلکت باکس هستند میتونن مثلا نمایش براساس جدیدترین محصول ، پرفروش ترین محصول ، پربازدید ترین محصول و …. باشه . البته این بخش رو خودمون هم میتونیم به شکلی خیلی حرفه ای تر وارد بشیم . خودمون یکسری پارامترهایی رو وارد این قسمت کنیم تا برا اساس فاکتور هایی که ما تنظمی کردیم این بخش کار کنه . مثلا قسمت نمایش بر اساس بازدید به شکل پیشفرص در این بخش وجود نداره و خودمون میتونیم براساس بازدید محصول این بخش رو برنامه نویسی کنیم تا این قسمت هم حرفه ای بشه . پس همراه ما باشید تا در هرجلسه دانش خودمون رو قوی تر کنیم .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90