آموزش طراحی سایت فروشگاهی – جلسه پنجم ( رایگان )

دوستان و همراهان دوره به جلسه 5 از دوره آموزشی طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس رسیدیم . این جلسه یکی از مهم ترین جلسات در طراحی قالب سایت هست . چرا که دو بخش اساسی و دو نوع اسلایدر در این جلسه طراحی خواهد شد . یکی از اسلایدر ها که به کمک خود بوت استرپ ساخته خواهد شد و ما از خود بوت استرپ برای اینکار استفاده می کنیم تا پلاگین اضافی استفاده نشه و در بخش های برنامه نویسی هم یک دستور مناسب رو برای کنترل این قسمت خواهیم نوشت .

در این جلسه ما کار با این اسلایدر رو یاد میگیریم اما در جلسات بعدی چند مورد جزئی برامون پیش میاد که با توجه به تجربه کاری خودمون اونهارو برطرف می کنیم . این کار در داخل بعضی از جلسات بسیار مفید هست تا شما بتونید با روش های عیب یابی آشنا بشید و وقتی داخل کدهاتون مخصوصا در بخش جی کوئری به مشکل خوردید خیلی راحت این مشکلات رو از بخش هایی که محتمل هستن بررسی کنید و ایرادات فنی رو برطرف کنید .

این تجارب ممکنه در طی چندین سال براتون ساخته بشه اما اگر یکبار برای همیشه اونهار یاد بگیرید ، بعدها تجربه های خودتون هم به اونها اضافه خواهد شد . پس در این جلسه هم همراه ما باشید تا دوتا اسلایدر بالای سایتمون رو با هم بسازیم . البته اسلایدر اصلی در این جلسه تکمیل می شه اما اسلایدر محصولات در جلسه بعدی ادامه خواهد داشت .

امیدوارم از این جلسه لذت ببرید .