آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه چهل و هشتم ( پیش نمایش )

دانشجویان دوره پروژه محور آموزش سایت فروشگاهی، به جلسه 48 از این دوره فوق العاده رسیدیم . دوستان عزیزم در جلسه قبلی برنامه نویسی صفحه جزئیات محصولات روشروع کردیم که یکی از بخش های خیلی جذاب در برنامه نویسی فروشگاه هست . خب قسمت های خیلی زیادی رو در جلسه قبل تکمیل کردیم و قرار بود تا ادامه این بخش هارو در این جلسه پیش ببریم . چون همونطور که میدونید صفحه جزئیات محصول در یک فروشگاه مهم ترین قسمت هست و باید با صبر و حوصله کار بشه .

خب قسمت هایی که باقی مونده بودند مربوط به قسمت امتیاز محصولات بود که می خواستیم دقیقا به همون شکل ستاره مانند نمایش داده بشه و بخش هایی مثل توضیحات کامل محصول ، که هم در این صفحه و هم در قسمت سئو برای ما خیلی مهمه و در جلسات آخری هم که روی سئو کار میکنیم با این بخش های زیاد کار داریم . قسمت هایی هم در این صفحه داشتیم مثل ساید بار دسته بندی ها که برامون در این صفحه خیلی مهم بودند . خب این قسمت هارو هم برنامه نویسی می کنیم و شما یاد خواهید گرفت که تمامی جزئیات محصول رو به شکل کامل در همین صفحه برنامه نویسی کنید .

البته یکسری بخش ها هستند که ممکنه به مرور و با آموزش های جدید ظاهر بشن که تمامی استایل این قسمت ها هم به شما کامل آموزش داده خواهد شد . بعد از اتمام این قسمت خواهیم رفت به سراغ برنامه نویسی صفحات داخلی بعدی . دوستان نکته ای که مهمه در مورد استایل برخی قسمت ها هست که ممکنه کمی تفاوت داشته باشه . نگران هیچکدوم ازاین قسمت ها نباشید به این دلیل که در هنگام اتمام هر بخش استایل کلی سایت رو تنظیم خواهیم کرد .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90