آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه چهل و ششم ( پیش نمایش )

دانشجویان دوره پروژه محور آموزش سایت فروشگاهی، به جلسه 46 خوش اومدین . خب این سومین قسمتی هست که وارد برنامه نویسی بخش فروشگاه شدیم و در این قسمت می خواهیم وارد برنامه نویس بخش نمایش آخرین محصولات بشیم . همونطور که جلسه قبل بهتون گفتیم ، با برنامه نویسی بخش نمایش آخرین مطالب شروع کردیم تا یک پیش زمینه برای شما ایجاد کنیم جهت ورود به برنامه نویسی این بخش در سایت .

خب در این قسمت چندتا کار خیلی خوب هم انجام خواهیم داد . اول اینکه به شما آموزش خواهیم داد تا بخش مربوط به نمایش کارت محصولات رو برنامه نویسی کنیم . شما یاد خواهید گرفت که بخش های اصلی سایتتون رو به شکل ماژولار برنامه نویسی کنید تا هر چقدر که امکان داره کمتر کد بزنید .

در داخل استایل دهی بخش مربوط به کارت محصولات ، ما یک بخش جذابی رو طراحی کرده بودیم که تصاویری از گالری هم در بخش کارت نمایش داده بشه .خب در این جلسه شما یک کد زنی حرفه ای یاد خواهید گرفت که با بخش گالری تصاویر محصولات در همین ابتدای کار آشنا بشید و یک کد نویسی حرفه ای در همین کارت پیاده کنید . البته چون قبلا شما با کدنویسی حرفه ای بخش های مشابه آشنا شدید در این جلسه کارتون راحت تر خواهد بود و درک کد هایی که قراره بنویسیم براتون آسون تره .

بعد از اینکه بخش نمایش آخرین محصولات در صفحه اصلی به اتمام رسید ، ما قسمت های دیگه رو می تونیم خیلی ساده تر برنامه نویسی کنیم پس لازمه تا در این جلسه زیرسازی مناسبی انجام بدیم تا در جلسات بعدی فقط با چند خط کد زدن بتونیم سریع بخش هایی که نیاز داریم رو برنامه نویسی کنیم . پس در این قسمت بسیار مهم همراه ما باشید .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90