آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه چهل و پنجم ( پیش نمایش )

دانشجویان دوره پروژه محور آموزش سایت فروشگاهی، به جلسه 45 خوش اومدین . خب همونطور که در جریان هستید ، جلسه گذشته بخش ورود به دنیای ووکامرس رو استارت زدیم و فروشگاه ساز رو نصب و چندتا محصول هم اضافه کردیم . خب در این جلسه اول قصد داریم تا چندتا کار حرفه ای انجام بدیم برای قسمت مربوط به سبک سازی فایل فانکشنز و لود هرچه بهتر کدها در داخل سایت ، از این جهت که پروژه ما نهایت سبکی رو داشته باشه . و بعد از اون خواهیم رفت به سراغ تکمیل قسمت های صفحه اصلی سایت .

خب همونطور که در جریان دوره هستید ، ما صفحات پایه زیادی رو تکمیل کردیم ، اما روی صفحه اول زیاد کار نکردیم . دراین جلسه اول روی فایل فانکشنز کار خواهیم کرد که یک ترفند خیلی خوب رو یاد خواهید گرفت که در اکثر پروژه های خودتون می تونید استفاده کنید ، بعد از اون استارت تکمیل قسمت های صفحه اول رو با هم خواهیم زد .

اول از ساده ترین قسمت شروع می کنیم که بخش مربوط به نمایش آخرین اخبار و مقالات در صفحه اصلی هست و در انتهای سایت قرار داره . شما خیلی خوب در این جلسه با بخش کوئری ها آشنا میشید و بسیار حرفه ای کد زنی رو توسط کوئری ها در تمامی قسمت های وردپرس یاد میگیرید که این جلسه یک پیش زمینه برای جلسه بعدی هست که بریم و وارد کوئری گرفتن ازمحصولات بشیم برای نمایش آخرین محصولات در ابتدای صفحه اصلی سایت . در ابتدای صفحه اصلی ما قسمتی برای نمایش آخرین محصولات داریم که در چند قسمت دیگه هم تکرار خواهد شد . پس حتما در این جلسه دقت لازم را داشته باشید و با ما هراه باشید تا قدم به قدم پیش بریم .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90