آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه چهل و سوم ( پیش نمایش )

دانشجویان دوره پروژه محور آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس ، به جلسه 43 رسیدیم که آخرین قسمت در بخش های فاز دوم هستند و بعد از این جلسه وارد برنامه نویسی فروشگاه خواهیم شد . در این جلسه یک قسمت جذاب رو با هم طراحی خواهیم کرد . این بخش نمایش پست های اینستاگرام در سایت هست . یکی از کاربران از ما خواسته بودند که پست های اینستاگرام پیج هم در سایت لود بشه .

داخل این جلسه استایل این قسمت رو خیلی قشنگ و زیبا با هم طراحی خواهیم کرد . اینستاگرام در حال حاضر یکی از بخش های مهم در زمینه فروش و حتی تبلیغات کسب و کار ها در فضای مجازی هست . در وب سایت هایی که در یک یا دوسال اخیر در زمینه فروشگاه فعال شده اند ، بخش نمایش پست های اینستاگرام هم در انتهای سایت به کاربران نمایش داده میشن . طبق Api اینستاگرام می تونیم این بخش رو طراحی و برنامه نویسی کنیم .

استایلی که برای این قسمت طراحی می کنیم خیلی شیک هست . اما توجه کنید که این قسمت به دلیل کار با Api ها یک مقدار در سطح بالا قرار داره و حتما خود ما هم این بخش رو در انتهای دوره اآموزش خواهیم داد . البته نه اینکه این قسمت زیاد سخت باشه اما شما لازمه تا پس از کسب تسلط مناسب در زمینه برنامه نویسی قالب های وردپرس وارد برنامه نویسی قسمت Api وردپرس برای اینستاگرام بشین .

در این جلسه همونطور که گفتیم بخش های بازبینی قالب تموم میشن و پس از این جلسه وارد قسمت برنامه نویسی فروشگاه میشیم . درواقع فاز سوم پروژه شروع میشه و از نصب فروشگاه ساز ووکامرس شروع می کنیم و تمامی بخش هارو با هم یاد میگیریم . پس همراه ما باشید .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90