آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه چهل و دوم ( پیش نمایش )

دانشجویان دوره پروژه محور آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس ، به جلسه 42 از دوره خوش اومدین . همونطور که در جریان هستید ما در جلسه قبلی بخش بالای سایت رو از لحاظ UI و UX با هم تنظیم کردیم و امیدواریم تا تونسته باشیم نکات خیلی مفیدی به شما ارائه کنیم . در این جلسه روی دوتا بخش دیگه کار خواهیم کرد . یکی از این بخش ها که قسمت مربوط به پیشنهاد ویژه است که قصد داریم تا یک استایل مختصر ولی بسیار جذاب برای این بخش ایجاد کنیم که حتما لذت خواهید برد .

داخل این جلسه بخش دوم ، مربوط به قسمت نمایش اخبار و مقالات در سایت بود که کاربران عزیزمون خواسته بودند تا این بخش از حالت سطری به ستونی تغییر کنه . ضمن اینکه این قسمت برای سئو فروشگاه در نظر گرفته شده و یکی از بخش های اصلی هر وب سایت هست . ما در این بخش ها نهایتا یک جلسه دیگه کار داریم که در جلسه 43 هست و روی بخش اینستاگرام کار خواهیم کرد . کاربران درخواست کرده بودند که پست های اینستاگرام پیج فروشگاه هم در سایت نمایش داده بشه .

در این جلسه دو بخش پیشنهاد ویژه و مطالب در صفحه اصلی بازبینی می شوند .


امیدواریم تا هر جلسه از دوره آموزشی ما کاملا متناسب با نیاز شما باشه و خیلی سریع به مباحث برنامه نویسی و طراحی فروشگاه اینترنتی با وردپرس مسلط شوید .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90