آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس – جلسه چهل و یکم ( پیش نمایش )

دانشجویان دوره پروژه محور آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس ، به جلسه 41 از دوره خوش اومدین . ما بنا بر خواسته دو نفر از کاربران در دوره ، قصد داریم تا 3 جلسه به تکمیل این بخش ها اختصاص بدیم . در جلسه 41 ما بر روی استایل بخش هدر سایت کار خواهیم کرد . البته نکته مهم فقط بازبینی قالب و UI سایت نیست . بلکه بیشتر قصد داریم تا بیشتر شما با مباحت UX آشنا شوید و در این دوره یک قسمت خیلی خوب هم آموزش ببینید تا ضمن کار روی UI روی موضوع UX هم کار کنید . تجربه کاربری مخصوصا در فروشگاه های اینترنتی برای ما بسیار مهم هست به این دلیل که کاربر باید تجربه خوبی از خرید داشته باشه و برای دفعات بعد هم برای خرید به وب سایت ما مراجعه کنه .

داخل این جلسه ما روی هدر سایت کار می کنیم که شامل منو های وب سایت و همچنین فرم جستجو هست که بیشتر موضوع UX در قسمت فرم جستجو هست تا کاربر بتونه تعامل خوبی با سایت داشته باشه و سریع به مقصود و محصولات خودش دسترسی پیدا کنه . ضمن اینکه کار کردن روی استایل این قسمت هم بسیار روی UI سایت تاثیر داره .

البته ما خیلی خوشحال هستیم که دانشجو های دوره قالب وب سایت خودشون رو دقیقا مطابق با طرح ما جلو می برند و وب سایت خودشون رو با همین استایل و قالب قصد دارند تا راه اندازی کنند . ما تمام تلاش و سعی خودمون رو می کنیم تا شما عزیزان از این دوره نهایت نتیجه رو بگیرید و یک وب سایت خیلی شیک ضمن یادگیری برنامه نویسی بخش های مختلف یک فروشگاه داشته باشید . پس در این جلسه هم همراه ما باشید .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90