آموزش طراحی سایت فروشگاهی – جلسه چهلم ( پیش نمایش )

دانشجویان دوره آموزشی پروژه محور طراحی وب سایت فروشگاهی با وردپرس ، به جلسه 40 از دوره فوق العاده جامع رسیدیم . این جلسه مهر اتمامی خواهد بود بر آموزش های پایه وردپرس و انشالله از جلسه بعد وارد بخش های برنامه نویسی فروشگاه روی سایت خواهیم شد . در این جلسه تعداد 7 تا 8 مورد کلی رو با هم تکمیل می کنیم که عبارتند از :

تنظیم تصاویر در برگه ها و نوشته ها ، لیست بندی فایل Css ، اضافه کردن فایل Css به داشبورد مدیریت ، تغییر فرم کامنت های سایت ، استایل دهی فرم کامنت ها ، مرتب سازی فایل Functions ، تنظیمات امنیتی در بخش حساب کاربری و مقداری هم تغییر استایل در کل قالب . تمام این کارها تنها در 30 دقیقه .

داخل این جلسه تمامی این موارد بعلاوه چند مورد کوچیک رو با هم بررسی کردیم تا در جلسه بعدی وارد نصب افزونه فروشگاه ساز و برنامه نویسی بخش های مختلف اون روی قالب بشیم . همونطور که در جلسه 10 ، یک مرور کلی روی قالب داشتیم در این جلسه هم بعد از اتمام تمامی بخش های قالب لازمه تا یکسری کارهای تکمیلی روی قالب سایت ما و کدنویسی داخل اون انجام بشه تا کاری تمیز تر و با سلیقه تر داشته باشیم .

این بازبینی ها به شما کمک می کنه تا از همون ابتدا نحوه کار اصولی رو یادبگیرید و این بازبینی هارو سرلوحه کار خودتون قرار بدین و در همه پروژه هاتون وقت های مناسبی برای بازبینی قالب هاتون اختصاص بدین . در این جلسه تقریبا موارد مختصری هم باقی مونده بودن که ممکنه برخی از اونها برای شما تازگی داشته باشند و براتون جالب باشه که در وب سایت هاتون از این روش ها هم استفاده کنید . پس در این جلسه هم همراه ما باشید تا انشالله از جلسه بعدی وارد برنامه نویسی بخش های فروشگاهی روی سایتمون بشیم . تا این جلسه هم حتما قالب خودتون رو به ما برسونید .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90