آموزش طراحی سایت فروشگاهی – جلسه سی و هفتم ( پیش نمایش )

با عرض سلام خدمت شما دانشجویان محترم دوره طراحی سایت فروشگاهی با ووکامرس ، در این جلسه به یکی از جلسات پایه دیگر در آموزش هامون رسیدیم . 10 دقیقه اول این دوره حیاتی ترین بخش در داینامیک کردن قالب های وردپرسی هستند .

داخل این قسمت دوتا نکته خیلی مهم رو به شما آموزش خواهیم داد . در 10 دقیقه اول آموزش تاکید کردیم که حواستون رو شش دانگ جمع کنید به این دلیل که مهمترین بخش پیکربندی برگه های اصلی سایت که مربوط به صفحه اصلی و صفحه وبلاگ هست رو با هم آموزش خواهیم دید .

بعد از آموزش این قسمت ، ما شروع خواهیم کرد به برنامه نویسی بخش index.php در وردپرس ولی با یک ترفند خاص . بخش مربوط به Index.php تا امروز صفحه اصلی قالب ما بود ولی بعد از این نیست ؟ چرا ؟ در این جلسه علتش رو خواهید فهمید .

در این قسمت یک روش اصولی برای برنامه نویسی ماژولار به شما آموزش داده میشه تا بتونید با حداقل کد و تنها یک فایل ، چندین بخش از فایل های مختلف رو کنترل کنید .

در جلس بعدی هم به شما آموزش میدیم تا به چه شکلی با یک فایل ، چند فایل دیگه رو تماما از صفر تا صد کنترل بکنید که البته تمامی این آموزش ها بر اساس اصول سیستم مدیریت محتوای وردپرس هستند و ما همیشه بر طبق اصول کار می کنیم ضمن اینکه دلیل تمامی آموزش ها رو هم به شما به شکل واضح توضیح میدیم .

این جلسه از همون جلساتی هست که میگیم شش دانگ که سهله ، شصت دانگ حواستون رو جمع کنید . مخصوصا در 10 دقیقه اول آموزش که حتما توصیه می کنیم بخش اول آموزش در این جلسه رو برای خودتون چندین بار تکرار کنید تا مفهوم تغییراتی که در این بخش داده میشه رو بخوبی درک بکنید .

امیدوارم از این جلسه نهایت استفاده رو داشته باشید . با تشکر گروه آموزشی سئو 90 | دوره پروژه محور طراحی فروشگاه اینترنتی