آموزش طراحی سایت فروشگاهی – جلسه سی و ششم ( پیش نمایش )

با عرض سلام خدمت دوستان و دانشجویان محترم دوره طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس ، به قسمت 36 از این دوره فوق العاده جامع و پروژه محور رسیدیم . در این جلسه دو نکته فوق حیاتی رو قبل از هرچیزی با هم یادمیگریم و بعد از اون برنامه نویسی بخش Page یعنی همون برگه ها و نهایتا برگه های اختصاصی رو باهم یاد میگیریم .

برگه ها نقش اساسی در طراحی سایت دارند از این جهت ما باید یک قالب اساسی برای نمایش برگه ها و همینطور قالب خاصی رو هم برای نمایش برگه های سایت که در قالب های خاصی ارسال میشن داشته باشیم . برای مثال ما بخشی داریم برای صفحه ورود و ثبت نام کاربران . خب این قسمت داخلش فرم داره و استایلش با استایل برگه های سایت حتما تفاوت داره .

به همین خاطر باید برنامه نویسی و طراحی برگه های اختصاصی رو با هم یادبگیریم . در این جلسه دو نکته خیلی مهم در مورد برگه هارو با هم آموزش خواهیم دید . برگه های اختصاصی یکی از بخش های مهم در تمام سایت ها هستند . خصوصا در این دوره که ما برخی برگه های ووکامرس رو به شکل اختصاصی قرار هست توسط شورت کدهای وردپرس اجرا کینم به همین خاطر روی برگه های اختصاصی هم تمرکز می کنیم تا برای آینده هم بیس کار رو داشته باشیم .

از همین جهت توجه خودتون رو در این قسمت به بخش برگه ها معطوف کنید تا به شکل کامل با این مبحث بسیار ساده ولی بسیار مهم آشنا بشید . ما به کمک برگه های اختصاصی میتونیم برای هر برگه ای که مدنظر داریم قالب متفاوتی رو تحت شرایط خاص ایجاد کنیم به شرطی که با اصول اولیه برنامه نویسی برگه های اختصاصی و نحوه راه اندازی اونها آشنایی لازم رو داشته باشیم و یکبار برای همیشه این بخش رو یادبگیریم .