30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه سی و پنجم – آموزش طراحی سایت فروشگاهی

click

خلاصه : جلسه سی و پنجم از آموزش پروژه محور طراحی سایت فروشگاهی ، در این جلسه کار با بخش ابزارک ها یا همان Widgets هارو با هم یاد میگریم و ابزارک های قالب رو برنامه نویسی می کنیم

آموزش طراحی سایت فروشگاهی – جلسه سی و پنجم ( پیش نمایش )

با عرض سلام خدمت دوستان و دانشجویان محترم دوره طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس ، به قسمت 35 از این دوره فوق العاده جامع و پروژه محور رسیدیم . در این جلسه با یکی از بخش های خیلی مهم در قالب های وردپرس آشنا میشیم و اون هم بخش مربوط به Widgets یا همون ابزارک ها در قالب های وردپرس هستند .

ابزارک ها نقش خیلی مهمی در قالب های وردپرسی دارند . حتی برخی وب سایت ها هستند که صفحه اصلی اونها تماما با ابزارک های اختصاصی برنامه نویسی شده . بسته به کاربرد و نوع نیاز ، می تونیم از ابزارک ها استفاده کنیم . وردپرس خودش تعدادی ابزارک در اختیار ما قرار میده که برای فعال کردن و استفاده از این ابزارک ها نیاز داریم تا خودمون محل اون ابزارک رو به کمک قلب تپنده قالب برنامه نویسی کنیم .

اگر خاطرتون باشه قبلا در قسمت سایدبار در صفحه جزئیات مطالب و همینطور برگه ها ، ما قسمت های نمایش آخرین مطالب ، دتسه بندی ها و همینطور بنر های تبلیغاتی رو داشتیم . در این جلسه خیلی خوب و با آموزش کامل یادمیگریم که به چه شکلی این قسمت هارو تماما داینامیک کنیم و روی اونها کار کنیم تا مدیر سایت بتونه به راحتی هر ابزارکی که دلش خواست رو در این قسمت قرار بده .

یکی از بخش هایی که در موضوع ابزارک ها هستند این هست که ما خودمون ابزارک برنامه نویسی کنیم . اگر به بخش ابزارک ها در قالب وردپرس مراجعه کنید خواهید دید که چند ابزارک مثل نوشته ها ، برگه ها ، آخرین دیدگاه ها ، جستجو و … هستند و تعداد محدودی ابزارک در اختیار ما قرار دارند .برای اینکه خودمون هم ابزارک های اختصاصی یه این قسمت اضافه کنیم باید با برنامه نویسی ابزارک ها آشنایی داشته باشیم که این قسمت خودش یک دوره آموزشی میتونه باشه .

اما در این دوره سعی می کینم تا یک قسمت در صفحه اصلی رو با استفاده از برنامه نویسی ابزارک ها طراحی کنیم که در واقع یک برنامه نویسی فوق پیشرفته در این دوره محسوب میشه و برای توسعه قالب های وردپرسی یک کلید اساسی هست .

پس در این جلسه هم همراه ما باشید . باتشکر سئو 90

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید