30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه سی و چهارم – آموزش طراحی سایت فروشگاهی

click

خلاصه : در این جلسه یکی از فایل های اصلی دیگر در قالب وردپرس را با هم برنامه نویسی می کنیم . فایل Single.php که مربوط به صفحه جزئیات مطالب هست رو تا حد زیادی تکمیل خواهیم کرد .

آموزش طراحی سایت فروشگاهی – جلسه سی و چهارم ( پیش نمایش )

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز و همراهان دوره پروژه محور طراحی سایت فروشگاهی با ووکامرس . دوستان به قسمت 34 از دوره آموزشی رسیدیم . درسته که ما جلسات رو با سرعت پیش میریم ولی شما عجله نکنید . اگر در برنامه نویسی قالب های وردپرسی هنوز تازه کار هستید پس هر جلسه رو حداقل یک تا دو روز برای خودتون تمرین کنید . با تمرین و تکرار زیاد هست که شما به کد ها مسلط میشید و هنگام برخورد به مشکل خاصی ، یاد میگیرید که به چه شکلی خطاهای برنامه نویسی در وردپرس رو رفع کنید که در این جلسه هم به چندتا مشکل می خوریم و اونهارو حل میکنیم .

در این جلسه وارد برنامه نویسی یکی از فایل های اساسی قالب به نام Single.php میشیم . این فایل که درواقع در جلسات اولیه ما اونرو در قسمت طراحی قالب با هم ساخته بودیم مختص این جلسه هست و در این قسمت روی این فایل کار خواهیم کرد و اونرو داینامیک میکنیم .

در این قسمت سعی بر این شده تا بخشهای زیادی از این فایل تکمیل بشه و در جلسه بعدی کار کمی داشته باشیم و بریم سراغ برنامه نویسی بخش ابزارک ها . در این قسمت توجه خودتون رو به برنامه نویسی این فایل وردپرس معطوف کنید . در واقع ما در این جلسه اولین فایل داخل قالب وردپرس رو به شکل کامل قصد داریم تا برنامه نویسی کنیم .

از حلقه ها در Php استفاده می کنیم و با چندین تابع مختلف وردپرس کار می کنیم که در مورد Post ها کاربرد دارند . بخش هایی که در این جلسه در مورد فایل Single آموزش داده می شوند در بخشهای فروشگاهی هم وجود دارند به همین دلیل ما آموزش رو از بخش های پایه شروع کردیم تا هنگام رسیدن به بخش های فروشگاهی خیلی راحت تر با مبحث روبرو بشید .

امیدوارم تمامی محتوای این جلسه مورد استفاده شما واقع بشه و بتونید بخوبی قالب های خودتون رو به ما برسونید . با تشکر گروه آموزشی سئو 90 | دوره طراحی فروشگاه اینترنتی با وردپرس از 0 تا 100

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید