30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه سی و سوم – آموزش طراحی سایت فروشگاهی

click

خلاصه : در این جلسه برنامه نویسی منو ها در وردپرس را با هم یاد میگریم و تمامی منو های سایت را داینامیک می کنیم تا مدیر سایت به راحتی تمامی منوهای سایت را کنترل کند .

آموزش طراحی سایت فروشگاهی – جلسه سی و سوم ( پیش نمایش )

دانشجویان و دوستان خوب دوره طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس ، به قسمت 33 از دوره پروژه محورمون خوش اومدین . در این جلسه یکی دیگر از بخش های اساسی قالب رو با هم تکمیل میکنیم . در وب سایت منو های زیادی داریم که لازمه به شکل داینامیک باشن و مدیر سایت بتونه انواع منو های سایت رو به سلیقه خودش تغیییر بده .

هوک ها همونطور که گفتیم اساس همه قالب های ودرپرس هستند . برای اینکه منو ها به سایت اضافه بشن خب باید داخل فایل Functions  و از هوک مخصوص خودش استفاده کنیم تا قسمت منو ها در قالب ما فعال بشن . بعد از فعال کردن منو ها باید منو های لازم برای قالب رو هم داخل فایل Functions  برنامه نویسی بکنیم . بعد از برنامه نویسی منو ها ، لازمه تا در بخش هایی که به منو نیازداریم اونها رو صدا بکنیم تا منوهای اون قسمت برای ما فعال بشن .

منو ها در سایت یک نقش اصلی دارند و ما داخل وب سایت فروشگاهی 5 تا منو داریم . یکی منو اصلی سایت هست که 3 سطح اصلی داره ، بخش بعدی مربوط به 3 منوی فوتر هست که مربوط به فروشگاه و دسترسی ها بودند و در نهایت یک منو مربوط به شبکه های اجتماعی هستند که داخل فوتر قرار دارند . برای شبکه های اجتماعی میشه از قسمت تنظیمات قالب هم برنامه نویسی انجام داد .

اما چون خودم معتقدم که شبکه های اجتماعی هم منو هستند و مدیر سایت باید بتونه به شکل نامحدود منو های اجتماعی رو بسازه ، باید از بخش منوهای سایت این بخش رو کنترل کرد . پس به همین خاطر شبکه های اجتماعی که در فوتر بودند رو هم به شکل منو برنامه نویسی می کنیم .

در این جلسه با توابع دیگری برای منو ها آشنا میشیم و حتما به شکل کامل کار با این قسمت رو هم یاد بگیرید . امیدواریم تا هر جلسه برای شما مفید باشه و بتونید قالبتون رو بخوبی به قالب ما برسونید . در جلسات بعدی سورس پروژه هم در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

پس جلسه 33 رو با قدرت پش ببرید . با تشکر مجموعه سئو 90

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید