آموزش طراحی سایت فروشگاهی – جلسه سی ام ( پیش نمایش )

دوستان عزیز سلام . به جلسه 30 از دوره آموزشی طراحی 0 تا 100 فروشگاه با وردپرس خوش آمدید ، در این جلسه ما وارد مرحله دوم از تبدیل قالب Html به قالب وردپرس میشیم . در این جلسه رسما قالب خودمون رو وارد وردپرس می کنیم و مجموعه کارهایی که لازمه تا قالب ما توسط وردپرس شناخته بشن رو انجام میدیم . برای اینکه قالب ما در بخش پوسته های وردپرس نشون داده بشه و قالب ما هم قالبی از قالب های وردپرس بشه لازمه که تا یکسری کارهای اولیه رو روی قالب انجام بدیم .

این جلسه هم همانند جلسه قبل از اهمیت خیلی بالایی برخوردار هست . در این جلسه شما یاد میگیرید تا قالبی که فقط با Html نوشتید رو به چه شکلی به یک قالب قابل شناسایی توسط وردپرس تبدیل کنید و درواقع از این به بعد دیگه قالب شما رسما قالب وردپرس بشه .

از این قسمت شما تماما قالب نویسی وردپرس رو یاد خواهید گرفت . از اونجا که سایت ما یک وب سایت فروشگاهی هست ، ما در ابتدا مثل تمامی دوره های سایت ، از بخش های پایه شروع می کنیم و قسمت های اصلی که در قالب های وردپرس هستند رو با هم تکمیل می کنیم . درواقع این قسمت ها لازمه کار با بخش های فروشگاهی هستند و شما باید حتما در ابتدای دوره برنامه نویسی بخش های پایه وردپرس رو بلد باشید .

بعد از این آموزش ها میتونیم وارد بخش های برنامه نویسی فروشگاه اینترنتی بشیم . آموزش های بخش پایه در تمامی قالب ها هستند و شما برای ساخت انواع وب سایت هاتون باید این بخش ها رو تکمیل کنید تا بعدا وارد بخش اختصاصی قالب خودتون بشید .

پس امیدواریم در چند جلسه ای که پایه های اصلی قالب های وردپرس رو به شما آموزش میدیم ، نهایت دقت رو داشته باشید و قالب خودتون رو پا به پای ما پیش ببرید . با تشکر گروه آموشی سئو 90 | دوره آموزشی 0 تا 100 طرحی سایت فروشگاهی با وردپرس