آموزش طراحی سایت فروشگاهی – جلسه سوم ( رایگان )

با سلام خدمت دوستان عزیز دوره طراحی فروشگاه با ووکامرس ، به جلسه سوم دوره آموزشی خوش آمدید . در این جلسه ادامه طراحی قالب وب سایتمون رو پیش خواهیم برد . در این جلسه یک آموزش حرفه ای ولی ساده برای شما داریم و اون هم آموزش ساخت منو های چند سطحی یا همون آبشاری با Css هستند تا یاد بگیرید به چه شکلی فقط با 40 خط کدنویسی ، منوی وب سایت هاتون رو یکبار برای همیشه طراحی کنید .

این جلسه خودش می تونه یک آموزش مجزا باشه که البته قبلا داخل سایت سئو 90 در بخش آموزش های Css ، اون رو آموزش داده بودیم . اما در این قسمت از دوره به شکل ویدئویی خیلی سریع و  راحت یاد میگیریم که منو های چند سطحی به چه شکلی ساخته می شن و خیال خودمون رو از این بخش راحت می کنیم .

جلسه قبل قسمت مربوط به فرم جستجو محصولات رو با هم تکمیل کرده بودیم ، در این جلسه یک قسمت دیگه به فرم جستجو افزوده می شه تا جستجوی سایت بعدها در بخش برنامه نویسی خیلی دقیق تر باشه و سریع تر بتونیم محصولات رو پیدا کنیم . درواقع یک بخش Select به این فرم اضافه می شه تا کاربران بتونن با انتخاب دسته بندی محصول مورد نظر ، سریع تر در همون دسته محصولات رو جستجو کنند . این قسمت یکی از بخش هایی است که بسیار به ما کمک می کنه تا بتونیم با کمترین کد یک جستجوی حرفه ای روی محصول داشته باشیم .

حتما نکاتی که ما در بخش توضیحات دوره ها یعنی همین بخش ارائه می کنیم رو کامل مطالعه کنید جون نکات مهمی که ممکنه توی جلسات نگفته باشیم یا احیانا فراموش کرده باشیم رو در این قسمت توضیح می دیم .

باتشکر سئو 90